Bugün Van’a yarın sana

"Bugün Van’a yarın sana"

Bugün Van’a yarın sana

DATA[

Bugün Van’a yarın sana

Geçtiğimiz günlerde Van’da meydana gelen deprem için Türkiye’nin dört bir yanından yardımlar yapılmaya devam ediliyor.
 
YKM Alışveriş Merkezi firma sahibi başta olmak üzere YKM Kars yönetiminin almış olduğu kararla Van’da meydana gelen deprem felaketine yardım amaçlı kampanya düzenlendi. Düzenlenen kampanyada hazırlanan koliler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere toplandı.
 
Özellikle Doğu’da bu mevsimin oldukça soğuk geçtiğine ve bu durum düşünülerek yardım paketlerinin hazırlandığına vurgu yapan YKM Kars Mağaza Müdürü Yusuf Gezer, “Bu düzenlemiş olduğumuz kampanya da özellikle çocuklarımız için 550 civarında kaban ve mont temin ettik. 250 civarlarında kadife pantolon ve 250 civarında kalın kazaklar olmak üzere yardım paketlerimizi ihtiyaç sahibi kardeşlerimize göndermek üzere hazırladık” dedi.
 
Hazırlanan yardım paketlerinin bugün Kızılay’a ait bir tır ile Van’a gönderileceğini ifade eden Gezer, “Deprem de mağdur olan vatandaşların acılarını paylaşmakla birlikte bir nebze olsun acılarını hafifletmek adına çorbada tuzumuz olsun düşüncesiyle bir yardım kampanyası başlattık. Kars halkından ve iş adamlarımızdan ricamız da bu felaketin hepimizin başında olabileceği düşünülerek duyarlı olmalarıdır” şeklinde konuştu.
 
YKM Alışveriş Merkezi olarak yardımların hafta başında da bot ve ayakkabı olarak sürdürüleceği belirtildi.
(UA-BA-S) KARS (KHA) – UĞUR AYDIN
 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.221759