Bursa’da Kurban Güneş Yeniden Başkan

Bursa’da Iğdır Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği 5.olağan kurulu yapıldı.Kurulda tek listeyle aday olan, Iğdır Dernek Kurucu Başkanı, herkes tarafından sevilen, sanayici ve işadamı Kurban Güneş yeniden seçildi.

Bursa’da Kurban Güneş Yeniden Başkan


Bursa’da Kurban Güneş Yeniden Başkan

KAFKAS HABER AJANSI

Bursa’da  Iğdır Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği 5.olağan kurulu yapıldı.Kurulda tek listeyle aday olan, Iğdır Dernek Kurucu Başkanı, herkes tarafından sevilen, sanayici ve işadamı Kurban Güneş yeniden seçildi.

Yoğun katılımın olduğu 5. Olağan kurulda, Divan Başkanlığına Aralık Eski Belediye Başkanı Muharrem Kumtepe ve katip üyeliklerine Mihraç Güneş ve Ali Güner seçildiler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, yönetim ve denetim raporları okunarak ibra edildi. Çalışmaları ile  hemşerilerinin gönlünde taht kuran Kurban Güneş, yoğun istek üzerine tek listeyle yeni yönetime seçildiler.

  Dernek Başkanı Kurban Güneş: “Bizler Iğdır’dan buraya geldik ancak bu ülkenin asli unsurlarıyız. Bursa bizim doyduğumuz ve yaşadığımız yerdir. Burada yaşadığımız için buraya hizmet etmek zorundayız ve güzelleştirmek, mutlu yaşamak için hep birlikte çalışmalıyız. Derneğimizin amacı hemşerilerimizin acılarını ve mutluluklarını hep birlikte paylaşmak, sorunlarımıza güç birliği içinde çözüm bulmak görevimizdir. Bizler  Iğdır’da ırk, dil, din ve mezhep ayrımı yapmadan barış ve kardeşlik ortamında devleti ile bütünleşerek birlikte yaşadık ve burada da  aynı duygular içinde yaşamaktayız. Ülkemizin yücelmesi, huzur ve refaha ulaşması için bir vatandaş olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmemiz  görevimizdir. Bizlere tekrar  yetki verdiğiniz için tüm hemşerilerimize teşekkür eder saygılar sunarım.” dedi.

Yeni yönetime: Kurban Güneş(Sanayici ve iş adamı),Eşref Uzundere(Gazeteci ve yazar),Bayram Yurtseven(Emekli Memur),Mehmet Toksöz(Emekli Öğretmen),Kurban Ali Ercul(Öğretmen ve gazeteci),Metin Budak(İş adamı),Vahit Akçay(Sanayici ve iş adamı),Ferman Karaca(Esnaf),Mahmut Turan(İş adamı),Özcan Özer(İş adamı) ve Oğuz Yıldırım(İş adamı) seçildiler.

Denetim Kuruluna: Ali Aslantürk(Emekli bankacı),Ali Güner (İşadamı,esnaf) seçildiler.

(KAE-BA-S) BURSA (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / K.ALİ ERCUL
Bu Haberin Manşeti :

Bursa’da Kurban Güneş Yeniden Başkan
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Bursa’da Kurban Güneş Yeniden Başkan Sonraki Haber >>
  • Dolar : 3,8011
  • Euro : 4,6634
  • Altın : 161,95
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Bursa’da Kurban Güneş Yeniden Başkan

DMCA.com Protection Status

Bursa’da Kurban Güneş Yeniden Başkan

  Yukleme: 0.059046