• 18 Temmuz 2019 Perşembe

Casim Cam 30 Ekim Mahallesi Muhtar Adayı

"Casim Cam 30 Ekim Mahallesi Muhtar Adayı"

Kars 30 Ekim Mahallesi Muhtar Adayı, elektronik ve tasarımcı Casim Cam, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Casim Cam 30 Ekim Mahallesi Muhtar Adayı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars 30 Ekim Mahallesi Muhtar Adayı, elektronik ve tasarımcı Casim Cam, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçmenlerinin desteğini isteyen Cam, alt yapıdan, sosyal ve kültürel etkinliklere, gençlere ve kadınlara iş istihdamının sağlanmasından aydınlatma ve görüntü kirliliği gibi bir çok sorunu sorunsuz hale getireceğini söyledi.

Uzun zamandan beri Kars halkına mesleği hizmet veren Casim Cam, Kağızman Şaban Köyünde 1966’da dünyaya geldi. Endüstriyel elektronik ve tasarımcı özel teknik bilimleri bitiren Casim Cam, mesleği kariyerine noktayı koyarken kalıcı olarak 30 Ekim TOKİ’ye taşındı ve mahallesinde muhtar adayı oldu.

Mahallenin aktif bir muhtara ihtiyacı olduğunu açıklayan Ccasim Cam, “Mahalleme yıların verdiği tecrübe ve kabiliyetimle hizmet edeceğime söz veriyorum. Benim hayalim 30 Ekim’dir, başka bir 30 Ekim Mahallesi yok.” dedi.

Mahallenin bariz bir şekilde hizmette geri kaldığını da dile getiren Casim Cam, “Mağdur mahalleli ve hizmete susamış mahalleme bozuk yollar ve ulaşım aksaklığı sorununu gidereceğim. Mahallelinin dolmuş dramını bizzat izledim ve tespit etim.” diye konuştu.

Cam ayrıca, “Taziye Evinin baraka gibi oluşu bir cenazemizin oluşu tamamen bir mağduriyettir. Bizzat milletvekillerini bu geri kalmışlığımızı görsünler diye taziye evine götürdüm ve mahalleli birçok hizmete yoksun ve bezgin olduğunu ilettim.  Çöplerimiz alınmamaktadır, aylarca sokaklar sanki savaş alanı gibi. Üvey evlat muamelesi gören 30 Ekim, bu günleri muhtar adayı Casim Cam ile 31 Mart’ta tüm sıkıntılarını maziye gömecektir.” şeklinde konuştu.

Altyapı eksikliğini de dile getiren Casim Cam, “Logar ve kanalizasyon sorunuyla birlikte başıboş bir sürü kedi köpek, hastalık ve tehdit oluşturmaktadır. Mahalle içi çarpık düzen ve aydınlatma sitelerdeki görüntü kirliliğini de ortadan kaldırılacağız. Tüm 30 Ekim Mahallesi sakinlerinin desteğini bekliyorum” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.291140