• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Çelik Başarı Koleji resim sergisine yoğun ilgi

"Çelik Başarı Koleji resim sergisine yoğun ilgi"

Kars Valisi Türker Öksüz, Çelik Başarı Kolejini ziyaret ederek, düzenlenen yılsonu resim sergisinin açılışı yaptı.

Çelik Başarı Koleji resim sergisine yoğun ilgi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Valisi Türker Öksüz, Çelik Başarı Kolejini ziyaret ederek, düzenlenen yılsonu resim sergisinin açılışı yaptı.

Vali Öksüz, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, İl Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun ile birlikte serginin açılışını gerçekleştirdikten sonra, sergiyi gezdi.

Okul Müdürü Hikmet Ayrıbaş, okulun kurucusu Aziz Yıldırım, okul yöneticileri ve öğrenciler tarafından karşılanan Vali Öksüz, okul bünyesinde hazırlanan yılsonu resim sergisi hakkında bilgi aldı.

Resim öğretmeni Yaren Bezek eşliğinde sergide incelemelerde bulunup bilgiler alan Vali Öksüz, sonrasında resim sergisi için hazırlanan anı defterini imzalayarak duygularını ifade etti.

Resimleri tek tek inceleyen Vali Öksüz, önemli mesaj ve anlamlar içeren resimlerden oluşan yılsonu resim sergisini gezmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, serginin açılmasında emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Resim sergisinin ardından sınıfları gezerek okulda incelemelerde bulunan Öksüz, öğrenciler ile bir süre sohbet ettikten sonra okuldaki öğretmenler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Okul öğrencilerinin Görsel Sanatlar Öğretmeni Yaren Bezek’in eşliğinde hazırlamış olduğu Resim Sergisinin açılışı Kars Valisi Türker Öksüz, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, İl Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun, Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Emrullah Gül ve değerli velilerin eşliğinde gerçekleşti.

Büyük beğeni toplayan sergide emeği geçen herkese teşekkür edildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.282183