• 20 Haziran 2019 Perşembe

Çetin Nazik: Sabırla Bekliyor, Şimdilik Susuyorum

"Çetin Nazik: Sabırla Bekliyor, Şimdilik Susuyorum"

Güzide memleketimiz Kars’ımızın yetiştirmiş olduğu deneyimli bürokrat, eğitimci ve sanayici işadamı ve Kars MHP aday adayı Çetin Nazik, yapmış olduğu gündeme ilişkin açıklamalarda şunları dile getirdi:

Çetin Nazik: Sabırla Bekliyor, Şimdilik Susuyorum

KAFKAS HABER AJANSI

Güzide memleketimiz Kars’ımızın yetiştirmiş olduğu deneyimli bürokrat, eğitimci ve sanayici işadamı ve Kars MHP aday adayı Çetin Nazik, yapmış olduğu gündeme ilişkin açıklamalarda şunları dile getirdi:

Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili, partilerinden aday adaylıklarını açıklayan tüm hemşehrilerime öncelikle başarılar diliyorum. Bu günlerde bende herkes gibi gündemi takip ediyorum, aday adaylığını açıklayan tüm hemşehrilerim heyecanla kulağa hoş gelen bir çok sözler söylüyor; söylenen bu sözlerden mutlu da oluyorum.

Tabii değerli basın mensubu arkadaşlarımız beni de arayıp, ‘’Siz neden bir şeyler söylemiyorsunuz? ” diye soruyor. Bende kendilerine bu vesile ile şu cevabı verdim;

Ben "SABIRLA BEKLİYOR, ŞİMDİLİK SUSUYORUM" çünkü henüz aday adayıyım ve devam etmekte olan bir süreç içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mesele havanda su dövmek değil zaten bu da bizim işimiz değil . Aday adayı olduğum için saygısız veya seviyesiz sözler sarf etmek istemiyorum. Siyaset kurumu ve bulunduğumuz siyasi çizgi bizlere ayrıştıran değil birleştiren olma görevini omuzlarımıza yüklemektedir.

Eğer bütün mesele proje ortaya koymak ise Çetin Nazik bu projeyi kendi hayat hikayesi ile ortaya koymuştur. Aynası  iştir kişinin, lafa bakılmaz.

Tabi ki adaylığımın kesinleşmesi ile birlikte Karsımız ve hemşehrilerimiz Çetin Nazik'in neler yapmak istediğini ve bu konudaki çalışmalarını, hazırlıklarını yakinen bileceklerdir.

Bu vesileyle burada kısaca belirtmek isterim ki şu anda Ankara'da ve Kars'ta ayrı ayrı ekipler halinde içerisinde yetkin işadamı, akademisyen, hukukçu, eğitimci ve yazarların bulunduğu  çalışma arkadaşlarımız Kars’ımız için yapabileceklerimizi değerlendirmekte ve vizyon belgemiz ile stratejik planımızı oluşturmak için gece-gündüz çalışmalarını sürdürmektedirler.

Bu aşamada yol haritamızı 1 - 3 ve 5 yıllık olarak belirledik. İlk önce acil eylem planımız ile 1 yıl içerisinde yapacaklarımızı ilan edeceğiz. Eğitimden sağlığa, tarımdan hayvancılığa,  sanayiden istihdama kadar tüm sorunlarımızın farkındayız.

Sorunları GÖREN olmaktan çok ÇÖZEN olmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu bağlamda arkadaşlarımız uluslararası ve ulusal bazda iyi örnekleri incelemekte ve fizibilite çalışmalarını yapmaklar.

Bu vesileyle hakkımızda hayırlısıysa yüce Rabbimin nasip etmesini diliyor, tüm Karslı hemşehrilerime sizler aracılığıyla en kalbi duygularımla selam ve sevgilerimi iletiyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.220621