Çetin Nazik yeni yıla hasta ziyaretiyle girdi

"Çetin Nazik yeni yıla hasta ziyaretiyle girdi"

Milliyetçi Hareket Partisi Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik yeni yıla hasta ziyareti ile girdi. Harakani devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Nazik, hem dua etti hem dua aldı.

Çetin Nazik yeni yıla hasta ziyaretiyle girdi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Facebook videolarını izlemek için linklere tıklayınız:

https://www.facebook.com/kafkashaberajansi/videos/322226851714293/

https://www.facebook.com/kafkashaberajansi/videos/523233744858806/

https://www.facebook.com/kafkashaberajansi/videos/642054656234064/

Milliyetçi Hareket Partisi Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, eşi Nurgül Nazik ile yeni yıla hasta ziyareti ile girdi. Harakani devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Nazik, hem dua etti hem dua aldı.

Hasta yakınları ve hastane personelinin de yeni yılını kutlayan Nazik, 2019 yılının ülkemize ve Kars’a hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, hastanede yatan tüm hastalara da acil şifalar diledi.

Nazik’in ziyaretinde anlamlı görüntülerde yaşandı. Bir bebeğin, Nazik’in elini tutup bırakmaması ve bazı hastaların Nazik’in elini sıkıca tutup ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirmeleri ve duam etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

MHP İl Başkanı Tolga Adıgüzel’in de eşlik ettiği yeni yıl ziyaretlerinde tüm hastalar tek tek ziyaret edilip, hayır duaları alındı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.229222