• 26 Ağustos 2019 Pazartesi

Cumhur İttifakı Adayı Çetin Nazik, Başkan Erdoğan’la görüştü

"Cumhur İttifakı Adayı Çetin Nazik, Başkan Erdoğan’la görüştü"

Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Cumhur İttifakı Adayı Çetin Nazik, Başkan Erdoğan’la görüştü

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

CUMHURBAŞKANINDAN KARS’A TAM DESTEK

Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

AK Parti Kars Milletvekilleri 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç ile birlikte Başkan Erdoğan ile görüşen Nazik, Kars’a tam destek sözüyle Ankara’dan döndü.

Ayağının tozuyla Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyen Nazik, Kars’ın tarihi günler yaşadığına dikkat çekerek bu imkanın en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

“15’liklerin şehit olduğu, anaların evlatlarının geri dönmeyeceğini bildiği Çanakkale zaferinin 104. yıldönümünü anarak sözlerime başlamak istiyorum.” diyen Nazik’in basın toplantısında öne çıkan detaylar

BAŞKAN ERDOĞAN’LA GÖRÜŞTÜ

65. Dönem Milletvekili Ulaştırma Bakanımız Sayın Ahmet Aslan’ın katkılarıyla ve Tarım Orman Ve Köyişleri Komisyon Başkanımız Sayın Yunus Kılıç’ın destekleri ile geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul’da sayın Cumhurbaşkanımızla bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımız Kars’a verdiği önemi belirterek seçim sonrasında devletin tüm imkanlarını seferber edeceğini, ne gerekiyorsa yapacağını tarafıma bizzat bildirmiştir.

4 İLDEN BİRİSİ KARS’TIR

Bildiğiniz gibi Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’ de Kars’a ayrı bir önem vermektedir. En son ittifak görüşmelerinde açıklanan ve Milliyetçi Hareket Partisine bırakılan 4 ilden birisi Kars’tır. Lütfen bu hususa dikkat edin. 4 ilin karşılığında 17 ilde adayını çekmiştir ve bu 4 ilden birisi Kars’tır.

AK PARTİ İLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Biz Kars’ta AK Parti ile çok güzel uyum içerisinde ve sayın bakanlarımızın desteği ile çok güzel bir ittifak kurduk ve çalışmalarımız ayrısız gayrısız birlikte devam etmektedir. AK Parti’nin cumhur ittifakına verdiği önemi görmek için de gelen bakanlarımızın ve söylemlerinin önemine bakmanız yeterli olur diye düşünüyorum.

ARAMIZA NİFAK SOKMAK İSTEYENLER VAR

Aramıza nifak sokmak isteyenler tabi ki olacaktır ama biz oyunlara gelmiyoruz. Bunu herkesin artık anlaması lazım diye düşünüyorum… Kimse bizim aramıza nifak sokamayacaktır… Karşılıklı güven esasına dayalı olarak çalışmalarımız samimiyet içerisinde devam etmektedir.

ÖDENMEYEN MAAŞLARDAN BİZİ SORUMLU TUTMAK İSTEYENLER VAR

Bu vesile ile başka bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum. Bizim adımızı kullanıp Kars belediyesinde ödenmeyen maaşlardan bizi sorumlu tutmak isteyenler olacaktır. Ben şahsım olarak ve Cumhur İttifakının Kars Belediye Başkan Adayı olarak hiç bir belediye personelimizin mağdur olmasını istemem. Tamamen yönetim yüzünden ödenmeyen maaşlar için elimden gelen çalışmaları yaptım, gerekli görüşmelerin yapılmasını sağladım fakat adli sebeplerden dolayı haciz işlemlerine takıldı durum. Yine bu konunun takipçisi olduğumu buradan belirtmek istiyorum. Çözülmeyecek hiç bir sorun bizim literatürümüzde yoktur, olamaz da. Belediye yönetimine ve başkanlığına aday olan bir arkadaşınız olarak ben bu soruna el atmaya çalıştım. elimizden bir şey gelir mi diye görüşmeler yaptım. Herkesin unutmaması gereken önemli bir şey var ki hali hazırda belediye yönetimi ne Milliyetçi Hareket Partisinindir ne de Cumhur İttifakının. Bağımsız bir belediye söz konusudur ve ben bu konuda diğer aday arkadaşlarımızın da yapabileceği gibi şahsım olarak destek olmaya çalışıyorum. Bağımsız belediyeye yardım etmek herkesin görevidir, onlarda buyurabilir.

BELEDİYE YÖNETİMİ ÜZERİNDEN ALGI OLUŞTURMAYA ÇALIŞILMAKTA

Dediğim gibi bağımsız belediye yönetimi üzerinden algı oluşturmaya çalışılmaktadır. Yaklaşık 1.5 yıldır bağımsız olan yönetim bizim üzerimize yıkılmak istenmektedir. Hatta bazıları daha ileriye giderek şehrin muhtelif yerlerinde çöpleri bilinçli bir şekilde caddelere attırmaktadırlar. Bunu fotoğraflayıp bizim üzerimize yıkmaya çalışmaktadırlar. Buradan kirli ellere sesleniyorum. Ne kadar kirletirseniz kirletin biz bu şehri baştan aşağıya temizleyeceğiz ve Kars halkının laik olduğu refah seviyesine ulaştıracağız.

ÇETEYLE MAFYAYLA İŞİMİZ OLMAZ

Birde duyuyoruz Kars’ta mafyalar, çeteler ön plandadır. Sevgili arkadaşlar, benim adım Çetin Nazik. Burası da Türkiye. Biz bir hukuk devletiyiz. Herşey kanunlarda belirtilmiştir ve ben bu kanunları çok iyi biliyorum, kimsenin bundan şüphesi olmasın… Bizi karalayacakları başka şey olmadığı için bu konu üzerinden de konuşmaları karşıdakiler için normaldir. Zaman herşeyi gösterecektir. Herkes müsterih olsun.

KARS HALKI EMREDECEK, ÇETİN NAZİK YAPACAK

Son kez ifade ediyorum. Belediyede ki yönetimle bizim herhangi bir ortak yanımız yoktur. Biz göreve geldiğimiz zaman bu şehirde yaşayan herkesin hizmetinde olacağız. Geçtiğimiz hafta Tarım Orman ve Köyişleri bakanımız bizi onurlandırarak; Çetin Nazik emredecek devlet yapacak demiştir. Bende buradan diyorum ki Kars halkı emredecek, Çetin Nazik yapacak. Kars halkının hizmetindeyiz.

ENERJİMİZİ HİZMETE HARCAYACAĞIZ

Bizler tüm enerjimizi seçimlere ve yapacaklarımıza harcıyoruz. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm birimleri seçimlere yoğun mesai harcamaktadır. ALLAH’ın izniyle biz bu seçimi alacağız ve kazanan Kars halkı olacaktır. Bu süreçte bazı hatalarımız illa ki bizimde olabilir. Olursa lütfen bizi uyarın, fikirlerinizi lütfen bizimle paylaşın. Biz işini iyi yapabilen, bize çözüm üretebilen, iyi niyetli herkesin fikirlerine açığız ve ihtiyacımız var.

1 NİSANDAN SONRADA KARS’I EL ELE ŞAHLANDIRACAĞIZ

Son olarak 31 Mart akşamı AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin ittifakının ne kadar sağlam temeller üzerine kurulu olduğunu hep birlikte göreceğiz. 1 Nisan’dan sonrada Kars’ı el ele şahlandıracağız. Bize oy veren vermeyen herkesi samimiyetle kucaklayacağız.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.215289