Cumhur İttifakı Gençlerle Buluştu

"Cumhur İttifakı Gençlerle Buluştu"

CUMHUR İTTİFAKI KARS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇETİN NAZİK GENÇLERLE BULUŞTU

Cumhur İttifakı Gençlerle Buluştu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

CUMHUR İTTİFAKI KARS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇETİN NAZİK GENÇLERLE BULUŞTU

COŞKULU KALABALIĞA HİTAP EDEN ÇETİN NAZİK: “KARS’IN GELECEĞİ GENÇLER, GENÇLERİN GELECEĞİ CUMHUR İTTİFAKIDIR!”

Cumhur İttifakının Kars Adayı Çetin Nazik Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gençlerle bir araya geldi.

65.Dönem UDH Bakanı, Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Tarım ve Köy İşleri Komisyon Başkanı, Kars Milletvekili Yunus Kılıç, MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel ve Ak Parti İl Başkanı Adem Çalkın’nın da konuşmacı olarak katıldığı programda Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik gençlerle bir araya geldi.

Gençlere çağrıda bulunan Nazik, “Bu şehrin tüm çocukları ve gençlerinin eşit ve iyi olanaklara sahip olsun istiyorum. Kars’ın geleceğini gençler, gençlerin geleceği cumhur ittifakıdır!” diyerek gençlik buluşmasının önemine değindi.

Nazik, “Cumhur İttifakı olarak Gençlerimizle Buluştuk. Hayallerinizi, umutlarınızı ve heyecanınızı diri tutun. Gençlerimizin Geleceği için çok geç olmadan bu toprakların tüm değerleriyle Şehrimize sahip çıkıyoruz. Şehrimiz için. 65.Dönem UDH Bakanımız, Milletvekilimiz Sayın Ahmet Arslan, Tarım Komisyon Başkanımız, Milletvekilimiz Prof. Dr. Sayın Yunus Kılıç, İl Başkanlarımız Sayın Adem Çalkın, Sayın Tolga Adıgüzel, Merkez İlçe Başkanlarımız, Kadın Kolları Başkanlarımız, Gençlik Kolları Başkanı, Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Gençlerimizle Buluştuk. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından sahnede bir araya gelen Cumhur İttifakı’nın neferleri el ele hatıra fotoğrafları çektirdiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

 

 

 

 

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.225967