Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik Gençlerle Buluşuyor

"Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik Gençlerle Buluşuyor"

“KARS’IN GELECEĞİ GENÇLER, GENÇLERİN GELECEĞİ CUMHUR İTTİFAKIDIR!”

Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik Gençlerle Buluşuyor

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

“KARS’IN GELECEĞİ GENÇLER, GENÇLERİN GELECEĞİ CUMHUR İTTİFAKIDIR!”

Cumhur İttifakının Kars Adayı Çetin Nazik 26 Mart Salı Günü saat 17.00’de gençlerle bir araya geliyor. Kültür Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşecek gençlik buluşmasında bir çok katılımcının yer alacak.

Yine 65.Dönem UDH Bakanı, Kars Milletvekili Sayın Ahmet Arslan, Tarım ve Köy İşleri Komisyon Başkanı, Kars Milletvekili Yunus Kılıç, MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel ve Ak Parti İl Başkanı Adem Çalkın’nın da konuşmacı olarak katılacağı programda Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik Gençlerle bir araya gelecek. Gençlere çağrıda bulunan Nazik: “Bu şehrin tüm çocukları ve gençlerinin eşit ve iyi olanaklara sahip olsun istiyorum. KARS’IN GELECEĞİNİ GENÇLER, GENÇLERİN GELECEĞİ CUMHUR İTTİFAKIDIR!” diyerek Gençlik Buluşmasına davette bulundu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.258341