Cumhur İttifakına Açık Destek

"Cumhur İttifakına Açık Destek"

ARIĞ AİLESİ: "DÜN OLDUĞUMUZ GİBİ BUGÜN DE BURADAYIZ"

Cumhur İttifakına Açık Destek

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

ARIĞ AİLESİ: "DÜN OLDUĞUMUZ GİBİ BUGÜN DE BURADAYIZ"

Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik’e bir destek de Arığ ailesinden geldi. Açık destek veren Arığ Ailesi "Dün olduğumuz gibi bugün de buradayız" dedi.

Arığ ailesinin açık desteklerini bildirmek için geldikleri Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’nde tören düzenlendi. Burada konuşan Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, “Geçtiğimiz günlerde coşkulu bir an yaşadık. Partimize katılan çok değerli kardeşim Burhan Alibeyoğlu bizlere destek verdi. Bugün aynı coşku devam ediyor. Arığ ailesi büyük bir katılımla büyük bir çoğunlukla partimize gelerek teşrif buyurmuşlardır.” dedi.

ÇOK TARİHİ ANLAR YAŞIYORUZ

Burhan Alibeyoğlu’na ve Arığ ailesine teşekkür eden Nazik, “Bütün Kars halkı bunu görmeli ki herkes Kars’ın geleceği için birliğimiz için, dirliğimiz için Cumhur İttifakı Kars MHP adayına destek veriyorlar. İnanın ki gurur duyuyoruz. Çok tarihi anlar yaşıyoruz. Duygulanıyor ve heyecanlanıyoruz. Bu duygumuz ve heyecanımız gittikçe artarak Kars halkına bir şeyi müjdeleyecek. Neyi? 1 Nisan’da Kars Belediyesini Cumhur İttifakı’nın kazanacağını müjdeliyor.” diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI KARS’A BÜYÜK HEYECAN GETİRMİŞTİR

“Artık gerçekleri görmenin zamanı geldi” diyen Nazik, “Cumhur İttifakı Kars’a büyük heyecan getirmiştir, büyük bir güven ve huzur getirmiştir. Biz, hiçbir etnik köken hesabı yapmadan Cumhur İttifakına gönül veren bütün Karslı hemşehrilerimize aynı saygıyla, muhabbetle, aynı duyguyla kucaklıyor ve baştacı yapıyoruz. Hoşgeldiniz, şerefler getirdiniz.” şekline konuştu.

HER GÜN KARTOPU GİBİ BÜYÜYORUZ

Dışarıda ciddi algılar oluşturulduğunu da belirten Nazik, “Bizler sağduyulu Karslılar olarak neyin ne olduğunu biliyoruz. Sizlerde bunu gösteriyorsunuz. Her gün kartopu gibi büyüyoruz. Allah bin bereket versin. Sizlerin yüreklerinize kurban olayım. Çünkü Kars’ın umudu Cumhur İttifakı. Hükümetin desteği, Devlet’in eli. Gönlümüz, kapımız herkese açık. Herkes gelsin burada birlikteliğini ortaya koysun. Çekinmemize gerek yok. Tamam siyaset bir gönül işidir ama gönüllerin en üstünde bir gönül var ki o da Kars sevdasıdır, Kars’a hizmettir. O da Cumhur İttifakı’dır. Hükümetin gücü, devletin gücüdür. İnanın ki Kars’ı mutlu günler bekliyor. 1 Nisan’da Kars’a güneş daha sıcak doğacak, daha parlak doğacak.” dedi.

Önümüzdeki günlerde yeni sürprizlerinin olduğunu ifade eden Nazik, “Bu kutlu kervana katılacak daha bir çok hemşehrimiz var. Şimdiden onlara da teşekkür ediyorum. Korkunun ecele faydası yoktur. Bırakın bu güçlülüğümüzden, bu birlikteliğimizden, bu samimiyetimizden birileri çekinsinler. Onlar çekiniyorlar bizler gurur duyuyoruz. Bizler her gün biraz daha büyüyerek KarS’a hizmet etmek yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bugün Arığ ailesi kalabalık bir sayıyla partimize gelmiş katılmışlardır, şeref vermişlerdir onur vermişlerdir. Hepsini saygıyla, sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. Partimiz adına, Cumhur İttifakı adına hepsine hoş geldiniz diyorum şerefler verdiniz diyorum” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.965036