• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Cumhur İttifakına Katılımlar

"Cumhur İttifakına Katılımlar"

Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, son zamanlarda artan katılımların devam edeceğini, önümüzdeki günlerde de yeni katılımların olacağını söyledi.

Cumhur İttifakına Katılımlar

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, son zamanlarda artan katılımların devam edeceğini, önümüzdeki günlerde de yeni katılımların olacağını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Burhan Alibeyoğlu ve Arığ ailesinin Cumhur İttifakı’na katılım törenleri olmuştu.

Burhan Alibeyoğlu’nun katılımıyla ilgili konuşma yapan MHP İl Başkanı Tolga Adıgüzel, “Bugün burada güzel bir güne şahit oluyoruz. Cumhur İttifakına her yerden destekler yağmur gibi akmaktadır. Bunlardan biri de Burhan Alibeyoğlu ağabeyimizdir. Burhan hocamız bize dedi ki ‘Sayın bakanım bugün ülkemizde bir beka sorunu var. Bizlerde bu ülkenin birer vatanseverleri olarak Cumhur ittifakımızın yanında sonuna kadar yer alacağız. Bizlerde bu saatten sonra sizlerle beraberiz.  Bizleri de yanınızda kabul edin’ dedi. Bizde dedik ki ‘Hocam hoş geldiniz, şeref verdiniz.” diye konuştu.

Burhan Alibeyoğlu da, “Benim için de çok önemli bir gün. Çünkü yıllardan beri partimle her kadar gönüldaş oldumsa da çatısı altında bir şekilde bir araya gelemedik. Ama gönlüm hep buradaydı. Her zaman ülküdaşlarımla birlikteydik. Bugün burada olmam ve şu dönemin Cumhur İttifakı’yla birlikte saflarımızı çok sıkı tutmak durumundayız. Birbirimize sahip çıkmak durumundayız. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Benim burada olmam benim siçin onurdur, şereftir ve yılların bir özlemidir. Yıllardan sonra bu hasretime kavuşmam beni ayrıca mutlu etmiştir. İlimiz ve ülkemiz adına inşallah birey olarak katkım olur diyorum. Bu ekiple, cumhur ittifakı olan dostlarımızla ALLAH’ın izniyle çok güzel şeyler olacağına inanıyorum.  Hepinize saygılarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Çetin Nazik ise şunları söyledi:

“Öncelikle bu kadar güzel bir ana şahitlik ettiğimizden dolayı çok mutluyum. Burhan hocayla da aslında çok görüşüyorduk. Burhan hocamın burada gelip bizimle beraber olup destek vermesinin ayrıca bir önemi var. Hani diyorlar ya ‘Kürtler nerede, Yerliler nerede, Terekemeler nerede, Azeriler nerede?’ Vallahi billahi Kürt de burada, Azeri de burada, Terekeme de burada, Yerli de burada. Şunu söylüyoruz ki ayrılıkta azap birlikte rahmet ve bereket var. Her gün geçtikçe vatandaşlarımız Cumhur İttifakı’nın ne kadar daha anlamlı ve kıymetli olduğunu görüyoruz. Hükümetin gücüyle de Kars’ımızı hak ettiği yere getireceğimize inanıyoruz. Bizler bir şeye inanıyoruz ve diyoruz ki Allah nasip eder ve Karslı hemşehrilerimiz de destek verir 1 Nisan’da Cumhur İttifakı adayı olarak eğer Belediye’yi kazanırsak ki inşallah inanıyorum kazanacağız. Oraya oturduğumuzda size söz veriyorum ki hiçbir etnik köken ayrımı yapmadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden bütün Kars halkını sevgiyle, muhabbetle kucaklayacağız. Buradan da söylemeden geçemeyeceğim öncelikle değerli başkanım, Burhan hocam, siz partililer buradasınız görüyorsunuz ama burada olmayıp göremeyenler, duymayanlar için bir şey söylüyorum; Cumhur ittifakı, AK Parti’nin değerli il başkanı Sayın Adem Çalkın, meclis üyelerimiz, yönetim kurulu üyeleri yani bütün teşkilat olarak, değerli vekillerimiz, Bakanlarımız herkes bize ellerinden geldiğince destek veriyorlar, yanımızda oluyorlar. Bundan dolayı da hepsine teşekkürlerimi arz ediyorum, sağolsunlar, varolsunlar.  İleri de yine bu katılımlara şahit olacaksınız öreceksiniz diğer partilerde yürüyen arkadaşlarımız Kars adına, Kars’ın gelişmesi adına birlik ve beraberlik adına partimize katılacaklarını biliyoruz. Heber de ediyorlar ve onlar için de yine bu kadar güzel törenler yapacağız. İnşallah bu katılımların önce ilimize, bizlere, Kars halkına ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.230559