Cumhuriyet Resepsiyonu

Cumhuriyet Resepsiyonu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu Düzenlendi

Cumhuriyet Resepsiyonu


Cumhuriyet Resepsiyonu

KAFKAS HABER AJANSI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu Düzenlendi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu, Kars Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan’ın ev sahipliğinde Kars Öğretmenevi’nde yapıldı.

Vali Doğan ve eşinin davetlileri karşılamasıyla başlayan resepsiyon Vali Doğan’ın konuşmasıyla devam etti.

Vali Doğan konuşmasında; aziz milletimizin Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yedi düvele karşı göğsünü siper ederek kurduğu Cumhuriyetimizin 95’nci kuruluş yıldönümü büyük bir gururla kutladıklarını belirterek, yaşanılan sıkıntılı günlerin ardından kurulan Cumhuriyetimizin kazanımları sayesinde bugün büyük bir millet ve devlet olmanın gururunu yaşadığımızı ifade etti.

Aziz şehitlerimizin kanları ve kahraman gazilerimizin fedakârlıklarıyla yurt edindiğimiz dünyanın en pahalı topraklarında bin yıldır var olduğumuzu ve bundan sonrada aynı şuurla bu topraklarda var olacağımızı vurgulayan Vali Doğan, konuşmasını bizlere hür ve bağımsız yaşama onuru veren tüm şehit ve gazilere Yüce Allah’tan rahmet dileyerek bitirdi.

Resepsiyona; Vali Rahmi Doğan, eşi Gülden Gülüzar Doğan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz, Vali Yardımcıları Serdar Demrihan, Serhat Karabektaş, İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, KAÜ Rektör Yardımcısı Mükremin Özkan Arslan, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanları, protokol üyeleri, kurum müdürleri, askeri erkân, STK temsilcileri ile şehit aileleri, gazilerimiz ve basın mensupları katıldı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Cumhuriyet Resepsiyonu
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Cumhuriyet Resepsiyonu haberleri  cumhuriyet haberleri  resepsiyon haberleri  kars haberleri  güncel haberleri   

Cumhuriyet Resepsiyonu

DMCA.com Protection Status

Cumhuriyet Resepsiyonu

  Yukleme: 0.058909