• 26 Ağustos 2019 Pazartesi

Devletin Eli Çetin Nazik Maaşları Ödetti

"Devletin Eli Çetin Nazik Maaşları Ödetti"

Devletin Eli Çetin Nazik Maaşları Ödetti

Devletin Eli Çetin Nazik Maaşları Ödetti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, “Tüm engellemelere, kirli ellere, zorlamalara rağmen belediye personeline 1 maaş, şirket personellerine de 1,5 maaş ödeme yaptırdık. Daha önce de belirttiğim gibi bu konu da çok mücadele verdim. Belediye personeli maaş alacak ki hizmet edebilsin. Personelimizin mağdur olması beni günlerdir huzursuz eden bir konuydu. Daha önce de dediğim gibi göreve geldiğimiz zaman personelimizin hiç birisinin belediye de 1 lira alacağı kalmayacaktır. Personelimiz hakkını alacak ki hizmetini yapabilsin. Emek eden herkesin Maaş almak en tabi hakkı ve kimse bunu engelleyemez. Son olarak Bu olayın çözülmesinde fedakarlık yapan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah güzel günler çok yakında. Saygılarımızla.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.276950