Diyetisyenler İçin Ağırlık Yönetimi Eğitimi

"Diyetisyenler İçin Ağırlık Yönetimi Eğitimi"

Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen "Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında birinci basamak sağlık kurumlarında görev yapan diyetisyenlerin hizmet içi eğitimine yönelik olarak "Diyetisyenler İçin Hasta İzlem Rehberi- Ağırlık Yönetimi El Kitabı" hazırlanmış ve birinci basamak sağlık kurumlarına dağıtıldı.

Diyetisyenler İçin Ağırlık Yönetimi Eğitimi

KAFKAS HABER AJANSI             

Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen "Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında birinci basamak sağlık kurumlarında görev yapan diyetisyenlerin hizmet içi eğitimine yönelik olarak "Diyetisyenler İçin Hasta İzlem Rehberi- Ağırlık Yönetimi El Kitabı" hazırlanmış ve birinci basamak sağlık kurumlarına dağıtıldı.

Adı geçen kitabın birinci basamakta aktif olarak görev yapan diyetisyenlere tanıtımı ve diyetisyenlerin hizmet içi eğitimi kapsamında karbonhidrat sayımı kursu ile birlikte 7-11 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara Raymar Otel’de eğitim gerçekleştirildi.

(BA-BA-S) ANKARA KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.301698