Döneristan Et Lokantası Kurban Bayramınızı tebrik eder

"Döneristan Et Lokantası Kurban Bayramınızı tebrik eder"

Döneristan sahibi İşadamı Cihangir Umurbek, Kurban Bayramı münasebetiyle tebrik mesajı yayınladı.

Döneristan Et Lokantası Kurban Bayramınızı tebrik eder

KAFKAS HABER AJANSI

Döneristan sahibi İşadamı Cihangir Umurbek, Kurban Bayramı münasebetiyle tebrik mesajı yayınladı.

Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Milli ve dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Çünkü böyle güzel günlerde temelleri atılan ya da kuvvetlendirilen birlik bağları kolay kolay bozulmaz. Bayramlar, birliğimize ve bütünlüğümüze kast edenlere verilecek en güzel cevaplardır. Bu bayramda, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erip, saygı ve sevginin öne çıkmasını temenni ediyoruz. Nöbetçi ekiplerimiz bayram süresince siz vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır. Bu vesileyle tüm Karslı hemşehrilerimizin en değerli anlarımızdan biri olan Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor ve ilçemize, ilimize, ülkemize ve tüm dünyaya mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.218208