Dr. İmbat Muğlu: 24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır

Dr. İmbat Muğlu: 24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır

AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı Dr. İmbat Muğlu, “24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır” dedi.

Dr. İmbat Muğlu: 24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır


Dr. İmbat Muğlu: 24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır

KAFKAS HABER AJANSI

AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı Dr. İmbat Muğlu, “24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır” dedi.

Dr. İmbat Muğlu’nun konuyla ilgili açıklaması şöyle:

AK Parti’nin hikâyesi Türkiye’nin hikâyesidir.24 Haziran da Milletle birlikte  yeni yeniden bir destan yazmaya hazırlanan AK Parti’nin bütün engel ve engellemelere rağmen 16 yıllık başarılarla dolu serüvenin kısa bir özeti.

Türkiye hep  büyüdü,büyümeye devam ediyor.Bu başarı dolu yılları sekteye uğratmak isteyen bir kısım kokuşmuş güruh hep kirli senaryolar ve oyunlar üretmeye devam etti.Nitekim  27 Nisan 2007’de  bir e-muhtırayla Milli irade, sivil siyasete gölge düşürmeye çalıştılar  ama hevesleri kursaklarında kaldı.Türkiye güçlendirdikçe, AK Parti milletin emanetine sahip çıktıkça onlar daha da öfkelendi.Bu sefer  küresel efendilerini devreye soktular lakin küresel düzenin haksızlıklarına karşı dünya beşten büyüktür diye haykıran ve sadece bizim değil bütün mazlum coğrafyaların umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın karşında sus-pus olmak zorunda kaldılar.Türkiye ekonomisini büyüttükçe, IMF’den borç alan değil borç veren haline geldikçe, köprüler, tüneller, barajlar, havalimanları, yollar, hızlı tren hatları, eğitim, sağlık, enerji yatırımlarıyla ülkemiz sınıf atladıkça bize olan öfke ve tahammülsüzlük daha da kabardı.2013 yılında ekonominin her alanında en yüksek rakamları yakaladığımız bir dönemde şer cephesi yeniden harekete geçti.

Hedefine Türkiye’yi koyan maşa örgütler  ve yandaşları Gezi kalkışmasıyla istikrarımıza kastetmeye çalışsallarda başaramadılar.Durur mu hainler, bu kez 17-25 Aralık’ta devletimize sızmış ihanet çetesi aracılığıyla siyasetimizi, irademizi teslim almaya kalktılar.Başaramadılar. Bu sefer hendek olayları ile PKK-DEAŞ-FETÖ şehirlerimizi tahrip edip birçok insanımızı evinden yurdun ettiler ve canlarına kastettiler.Yine muvaffak olamadılar.Bu sefer işbirlikçi FETÖ terör örgütü 15 Temmuz gecesi üniformalı teröristlerin emir komutasındaki bir kısım hain, milletin vergisi ile alınmış devletin tanklarıyla, toplarıyla , helikopterleriyle, savaş uçaklarıyla ve   silahlarıyla, MİLLETİN MECLİSİNİ başta olmak üzere bir çok devlet kurum ve kuruluşuna bombaladılar, işgal ettiler ve milletimizin canına kastettiler.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın"Bu arada milletime de bir çağrı yapıyorum, oda şudur, milletimizi illerimizin meydanlarına davet ediyorum. Havalimanlarına davet ediyorum ve milletçe meydanlarda,havalimanında toplanalım ve bunların o azınlık grubu, tanklarıyla, toplarıyla gelsinler ne yapacaklarsa halka orada yapsınlar. Halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım bugüne kadar.""Ben de Cumhurbaşkanı olarak meydana geliyorum" çağrısı ile milyonlar tek vücut olup  meydanlara indi.251 kardeşimizi Şehit,2193 kardeşimiz Gazi oldu.Hainlerin ulaşmak istedikleri hedeflerine ulaşmasına engel olundu.Biter mi hiç; satılmış,katil ve hainlerin kirli oyunları.Ülkemizi içeriden çökertemeyince sınırlarımızı terör koridoru ile kuşatmaya kalkışan kiralık katilleri Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekâtlarıyla şanlı ordumuz yerle bir etti inlerini.

Ülkemizi hedef tahtasına koyan yedi düvelin maşa ve yandaşlarına en güzel cevabı 24 Haziran seçimleri ile bu millet verecektir.24 Haziran Türkiye için bir milat ve yeni bir dönemin başlangıcıdır.Milletin tercihi ile kabul edilen yeni yönetim sistemimiz yasamayı daha itibarlı, yürütmeyi daha güçlü ve yargıyı daha bağımsız hale getirecek. Tam kuvvetler ayrılığı ile Meclis yasa yapmaya ve hükümeti denetlemeye, hükümet etkili icraata, yargı da bağımsız ve tarafsız bir biçimde adaletin tecellisine odaklanacak. Milli irade siyasetin merkezine tam yerleşeceği için demokrasi tüm kurum ve kurallarıyla eksiksiz işleyecek.Yeni sistemde yönetimde söz sahibi olmanın yegâne yolu seçimlerle milletin iradesinden geçecek.Vesayet düzeni de, bürokratik oligarşi de tamamen son bulacak. Demokratik siyasetin kurumsallaştığı bu yeni sistemde istikrar kalıcı hale gelecek. Hızlı karar, gecikmeyen icraat ve etkili yönetimle ekonomik büyüme ivme kazanacak. Refah ve kalkınma hız kazanacak. Türkiye, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine daha emin adımlarla yürüyecek. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle milli gelir artacağı ve tabana daha fazla yayılacağı için gelir grupları arasındaki makas hızla kapanacak.

Türkiye’nin yeniden  şahlanışı ve oyun kurucuların kirli oyunlarını bozmak için Çanakkale ve Milli Mücadele Zaferi,15 Temmuz direnişi sonrasında ki Yenikapı ruhu ile milletimizi 24 Haziran’da sandıklara bekliyoruz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Dr. İmbat Muğlu: 24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Dr. İmbat Muğlu: 24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır Sonraki Haber >>

Dr. İmbat Muğlu: 24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır

DMCA.com Protection Status

Dr. İmbat Muğlu: 24 Haziran Türkiye’nin Yeniden Şahlanışının Adıdır

  Yukleme: 0.061302