• 26 Ağustos 2019 Pazartesi

Drone’ye yakalandılar

"Drone’ye yakalandılar"

Kars’ta yapılan DRONE denetimlerinde 14 adet araç sürücüsüne Ceza Tutanağı düzenlendi.

Drone’ye yakalandılar

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ta yapılan DRONE denetimlerinde 14 adet araç sürücüsüne Ceza Tutanağı düzenlendi.

Kars Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Trafik birimlerince 31 Mayıs-9 Haziran 2019 tarihleri arasında il genelinde yapılan uygulamaların sonucu kamuoyuyla paylaşıldı.

7 bin 897 adet araç ve sürücüsü kontrol edildi, 810 adet araç ve sürücüsüne Karayolları Trafik Kanununun muhtelif maddelerinden toplam 214 bin 330 TL trafik idari para cezası karar tutanağı düzenlendi.

4 bin 328 şahıs sorgulandı. Yoklama kaçağı olan 3 şahıs, Bakaya olan 2 şahıs yakalanarak gerekli tebligat yapıldı, il genelinde ölümlü kaza meydana gelmedi. 12 adet yaralamalı trafik kazası meydana geldi, toplam 27 kişi yaralandı. 13 adet de maddi Hasarlı kaza meydana geldi.

Yapılan DRONE denetimlerinde ise 14 adet araç sürücüsüne Ceza Tutanağı düzenlendi.

Emniyetten yapılan açıklamada, “Kars İl Emniyet Müdürlüğü olarak “Vatandaşlarımızın suç ve suçlulara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri tüm araç ve şahısları derhal 155 Polis İmdat Hattına bildirmelerini bekliyoruz. ” denildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.356098