Dündar’dan Kapu’ya ziyaret

"Dündar’dan Kapu’ya ziyaret"

Kars DSİ Bölge Müdürü Mahmut Dündar, Kafkas üniversitesi (KAÜ) rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu’ya “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Dündar’dan Kapu’ya ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars DSİ Bölge Müdürü Mahmut Dündar, Kafkas üniversitesi (KAÜ) rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu’ya “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kafkas Üniversitesi Rektörlüğüne atanan ve geçtiğimiz hafta görevi devralan Rektör Prof. Dr. Hüsnü Kapu’yu makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

Dündar, Kafkas Üniversitesi'nin bölge ve İlimiz için önemine vurgu yaparak, kendilerinin yönetiminde hizmet çıtasının daha yukarılara taşınacağını inandığımızı belirtti ve DSİ 24. Bölge Müdürlüğü olarak hizmet alanıyla alakalı üniversiteye her türlü katkının sunulacağını ifade etti.

Dündar ayrıca, misafirperverliği ve ilgilerinden dolayı Rektör Kapu’ya teşekkür etti ardından da yeni atanan rektör yardımcıları Prof. Dr. Kadir Arslan ve Prof. Dr. Engin Kılıç’ı da makamlarında ziyaret ederek, yeni görevlerinin hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.216828