• 26 Ağustos 2019 Pazartesi

Duraklı Köyü Muhtar Adayı Şahin Demirkaya’dan muhteşem performans

"Duraklı Köyü Muhtar Adayı Şahin Demirkaya’dan muhteşem performans"

Kars Akyaka Duraklı Köyü Muhtar Adayı Şahin Demirkaya bir kahvehanede düzenlediği halk buluşması toplantısında tüm seçmenlerden destek istedi.

Duraklı Köyü Muhtar Adayı Şahin Demirkaya’dan muhteşem performans

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Akyaka Duraklı Köyü Muhtar Adayı Şahin Demirkaya bir kahvehanede düzenlediği halk buluşması toplantısında tüm seçmenlerden destek istedi.

Tüm köylülerinden destek isteyen muhtar adayı Şahin Demirkaya, “Batıdaki bütün insanları köyümüze aşık edeceğiz. Köyümüze gelmek için can atmaları lazım. Şimdi geldiklerinde ilgi görmüyorlar.” dedi.

Köylülerin “Kimse ayrımcılık yapmasın” diyerek özellikle gençlin bu anlamda kenetlenmesini istemesi, gençliğin birleştirilmesi için spor aktivitelerin olması taleplerinde bulunuldu.

Muhtar Adayı Şahin Demirkaya gençleri her zaman desteklediklerini ifade ederek, bu konuşmaların kayıt altına alınarak ölümsüzleştirildiğini söyledi.

Muhtar Adayı Şahin Demirkaya, “Önce birlik ve bütünlüğümüzü sağlayacağız. Burada herkes akraba. Köyümüzü projelerimizden üstün projeleri olan varsa buyursun gelsin. 5 yıl daha kaybetmeye zamanımız yoktur. Bunlara herkes inanacak. Batıdaki köylülerimiz bize destek verecekler. Caminin ana caddelerine çınar ekeceğiz. İstanbuldakilere sesleniyorum; ağaç bağışlayabilirsiniz. Bu ağaçlara herkesin dedesinin isminin yer aldığı plaka asacağız. Herkesin ismi olacak.” diye konuştu.

Muhtar Adayı Şahin Demirkaya ayrıca, “En önemlisi spor salonu kesin yapacağız. Okulu 8 yıllık yapacağız. Parkımızı okulun yanına yapacağız, lojman yapacağız. Sağlık evini faaliyete geçireceğiz. İmam evi yapacağız. Ben inanıyorum ki köyümüzün halkı bir kıpırdama örsün herkes yardım eder. Herkes banane sanane demesin. Burada biz yaşıyoruz. Elimizden gelince bu köyümüzü güzelleştireceğiz. Köyümüzü genişletme projemizde var. Göç olayı artık olmaz. Batı zorlaştı en güzel hayat burada. Ne olursa olsun adaletinizden inancınızdan, doğrunuzdan vazgeçmeyin. Baban da olsa doğruyu konuş. Biz bu toplumu düzelteceğiz. Ufak tefek bozulmalar var biz onları toparlayacağız. Birlikte mücadele edeceğiz. Önce biz sözümüzde duracağız. Delikanlı olacağız ve sözümüzü yemeyeceğiz. Allah’ın adaletinden şaşmayın.” şeklinde konuştu.

Muhtar Adayı Şahin Demirkaya son olarak, “Biz köyümüzü, yaşadığımız toprakları seviyoruz. Başka gidecek yurdumuz yok. Yurdumuz burası. Evsizlere sahip çıkılacak. Biz 5 yıla çok güzel şeyler sığdıracağız. Bunu da ilk yılda göreceksiniz. Biz buraya gençleri topladık bunları anlatıyoruz. Bu köy benim evim, benim yuvam.” ifadelerini kullandı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.218401