• 17 Haziran 2019 Pazartesi

Ebubekir Gülderen, AK Parti Kağızman Belediye Başkan Aday Adayı

"Ebubekir Gülderen, AK Parti Kağızman Belediye Başkan Aday Adayı"

AK Parti Kağızman Belediye Başkan Aday Adayı Ebubekir Gülderen kimdir?

Ebubekir Gülderen, AK Parti Kağızman Belediye Başkan Aday Adayı

KAFKAS HABER AJANSI

AK Parti Kağızman Belediye Başkan Aday Adayı Ebubekir Gülderen kimdir?

1961 yılında Kars’ın Kağızman ilçesi Yankıpınar Köyü’nde dünyaya geldi. İlkokul eğitimini Yankıpınar köyünde, ortaokul eğitimini Kağızman lisesinde, lise öğrenimini de Kars Alparsan lisesinde tamamladı.

1984 yılında Zıraat Bankası genel müdürlüğünün sınavları ile Kağızman Zıraat Bankası şubesinde güvenlik görevlisi olarak işe başladı. Daha sonra kurum içinde yapılan sınavlara katılarak memur olarak göreve başladı ve kurum içinde çeşitli görevlerde bulundu.

2008-2012 yıllarında Sarıkamış’ta görev yaptı. 2012 yılında tekrar Kağızman şubesinde görevine devam etti. 2015 yılında kendi isteği ile emekliğe ayrıldı.

2017 yılında AK Parti tarafından Kağızman belediye meclis üyeliğine atandı. Halen belediye meclis üyeliği ve komisyon üyesi olarak görev yapmakta.

Ebubekir Gülderen, evli ve 3 çocuk babasıdır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.213692