KAKÜV’de Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı

KAKÜV’de Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı

KAKÜV Özel İlkokulu / Özel Ortaokulu 4, 5, 6, 7.’nci sınıflara Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı yapacak.

KAKÜV’de Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı


KAKÜV’de Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı

KAFKAS HABER AJANSI

KAKÜV Özel İlkokulu / Özel Ortaokulu; 19 yıllık deneyim ve tecrübesiyle 4., 5., 6., ve 7.’nci sınıflara Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı yapacak.

Kars ve Kafkas Üniversitesi Kalkınma Vakfı (KAKÜV); Kafkas Üniversitesi Merkezi Amfi’de 10 Mart 2018 Cumartesi günü saat: 10.00’da yapılacak sınavda 1. Öğrenciye yüzde 100 indirim, 2. Öğrenciye yüzde 50 indirim, 3. Öğrenciye de yüzde 25 indirim uygulanacak.

İTRİBAT: 0474 2426834 – 0507 5877809

KAKÜV, eğitim ve öğretim alanındaki başarı çıtasını her zaman yükseltiyor. Bu başarıda okul idaresinin disiplinli ve planlı çalışması, okul öğretmenlerinin özverili bilgi ve birikim aktarması, velilerin de öğrencilerinin takibi ve okul idaresine yardımcı olmalarının rolü oldukça büyük.

ULUSAL ANLAMDA LİSE KAZANAN ÖĞRENCİLER YETİŞİYOR

KAKÜV, uzun yıllara dayanan indirimli bursluluk sınavlarıyla da öğrencilerin hayatlarını şekillendirecekleri sınavların öncesinde tecrübe kazanmalarını sağladığı gibi bilginin doğru ve zamanında kullanılmasının da önünü açıyor. Öğrencilerin heyecanlarının giderilmesi, karma sınıflarda akranlarıyla birlikte eşit hak ve zaman içinde yarış yeteneklerinin artırılması ve de kendilerine olan özgüvenin taçlandırılması noktasına da ağırlık veriyor. Böylelikle ulusal anlamda önemli liselere giden öğrenciler yetiştirmenin haklı gururunu da yaşıyor.

KAKÜV’ün indirimli bursluluk sınavlarına her dönem binleri aşkın müracaatlar yapılıyor. Veliler bizzat çocuklarını sınava getiriyor ve sınav bitene kadar da okuldan ayrılmıyorlar. Bu da hem okul idaresi ve öğretmenlerin sınavlara verdiği önemi ve değeri artırıyor hem de çocuklarının başarılarını takip altında tutmalarını sağlıyor.

Veliler ayrıca, bu sınavların öneminin farkında olduklarını çünkü çocuklarının sınav heyecanlarını yenmeleri ve zamanla yarışmalarını da sağladığını belirtiyorlar.

KAKÜV Koordinasyon Merkezinin, sınav öncesi planlı çalışması ve koordine etmesi, sınav sonrasında da geniş kapsamlı toplantı yapıp değerlendirmelerde bulunmasını da takdirle karşıladıklarını vurgulayarak, “Bizce bu tür sınavlara tüm öğrencilerin katılması gerek. Herkes çocuğunun elbette ki sınavda başarılı olmasını ister ama zamanla yarış noktasında alınacak tecrübenin ileri ki hayatta ne kadar olumlu bir etki yapacağını da unutmamak gerek. KAKÜV Koordinasyon Merkezini, Okul idaresini ve öğretmenleri tek tek kutluyor ve tebrik ediyoruz. Çocuklarımıza gösterilen ilgi ve alaka ve sağlam eğitim verdikleri için de kendileriyle gurur duyuyoruz. Eğitim ve öğretimde asl olan fedakarlığı gördük ve görmeye devam ediyoruz. İyi ki varsınız KAKÜV.” dediler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

KAKÜV’de Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   KAKÜV  Bursluluk  Düzey  Belirleme  Sınavı   
<< Önceki Haber KAKÜV’de Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı Sonraki Haber >>

KAKÜV’de Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı

DMCA.com Protection Status

KAKÜV’de Düzey Belirleme ve İndirim Sınavı

  Yukleme: 0.059004