Kars İHH İnsani Yardım Derneği’nden

Sağlıklı Bir Gelecek İçin Zararlı Alışkanlıklara Hayır Semineri

Kars İHH İnsani Yardım Derneği’nden


Kars İHH İnsani Yardım Derneği’nden

Sağlıklı Bir Gelecek İçin Zararlı Alışkanlıklara Hayır Semineri

KAFKAS HABER AJANSI

Kars İHH İnsani Yardım Derneği olarak Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destek Programı Kapsamında açtığımız “Kars Akademi ve Gençlik Merkezi”mizde gençlerimizin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda “HER HAFTA BİR ETKİNLİK” sloganıyla çıktığımız bu yolda geçen haftaki etkinliğimiz “Kitap Tahlili” gençlerimizin kitap okuması ve kitap tahlili yapabilmesi hususunda etkili olmuş çalışmamız başarılı geçmiştir.

Özellikle ergenlik döneminde, sadece arkadaşlarına uyum göstermek için, “hayır” diyemediği için zararlı alışkanlıklara yönelen, aslında içinden gelmediği gibi davranan pek çok çocuk görmekteyiz. Uyumlu olabilmek çoğu zaman iyidir, sağlıklı bir davranıştır, fakat kendi doğrularına aykırı bir durum olduğunda da “hayır” diyebilmek gerekir. Bu nedenle Kars Akademi ve Gençlik Merkezinde bu haftaki etkinliğimiz “Sağlıklı Bir Gelecek İçin Zararlı Alışkanlıklara Hayır Semineri”dir.

Dünya geliştikçe teknolojide beraberinde hızla gelişiyor. Ama maalesef bazen örf, adet ve törelerimizi unutuyoruz. Devletimizin verdiği desteklerle vatandaşlarımızı, gençliğimizi spor ve eğitime yönlendirmemiz gerekiyor. Sağlıklı Bir Gelecek İçin Zararlı Alışkanlıklara Hayır Semineri ile amacımız ülke gençliğini tehdit eder boyutlara ulaşan her türlü zararlı alışkanlıklardan, ilimiz gençliğini uzak tutmak ve onlara sağlıklı bir yaşamın kapılarını açmaktır.

Gençlerimizin Sağlıklı bir gelecek konusunda bilinçlendirilmesine katkı sağlayacak olan bu seminerin gerçekleşmesinde emeği geçen başta Kafkas Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Nihal BOSTANCI DAŞTAN ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım. 

21.12.2017 perşembe günü saat 15:30 da Kars Akademi ve Gençlik Merkezinde gerçekleştireceğimiz “Sağlıklı Bir Gelecek İçin Zararlı Alışkanlıklara Hayır Semineri” etkinliğimize katılım için Merkezimize gelebilirsiniz. Yaptığımız ve yapacağımız tüm etkinlikler ücretsiz olup tüm gençlerimiz davetlidir.      

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIBu Haberin Manşeti :

Kars İHH İnsani Yardım Derneği’nden
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Kars İHH İnsani Yardım Derneği’nden Sonraki Haber >>

Kars İHH İnsani Yardım Derneği’nden

DMCA.com Protection Status

Kars İHH İnsani Yardım Derneği’nden

  Yukleme: 0.059092