Eğitimin yanında olmak

Eğitimin yanında olmak

KAĞIZMAN KULOĞLU KÖYÜNDE KÜTÜPHANE AÇILIŞI VE OKUL ZİYARETİ

Eğitimin yanında olmak


Eğitimin yanında olmak

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KULOĞLU KÖYÜNDE KÜTÜPHANE AÇILIŞI VE OKUL ZİYARETİ

Eğitim bir ülkenin geleceğine yön veren en önemli kurumlarından biridir. Bu da eğitime sahip çıkmak, kontrol, denetim ve destekle olabilir. Bu desteğin aynı zamanda da yanında yer alan, gönlünü vermiş, gayret ve çaba gösteren yöneticileriyle olur. Eğer eğitim sisteminde bir sahiplenme olgusu oluşursa bu da başarıya götürür.

Kars Kağızman Kaymakamı Ercan Öter de eğitimin önemini sürekli yaşatmanın haklı gururuyla okul ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor, bu vesileyle de öğrencilerin ve öğretmenlerin sorunlarını, isteklerini dinliyor aynı zamanda da ihtiyaçlarını tespit ediyor.

Kaymakam Öter, okul ziyaretleri kapsamında Kuloğlu Ortaokulunda bir takım incelemelerde bulunarak okul bünyesinde yeni tamamlanan kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.

Kağızman Kaymakamlığı’nca resmi twitter hesabında yayınlanan habere göre; ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürü Ve Kuloğlu Köyü Muhtarı hazır bulundular.  Kütüphane açılışı ardından öğrencilerle sohbet eden İlçe Kaymakamımız Kitap okumanın önemine değinerek öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Kütüphane açılışı ardından sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle söyleşi yapan Kaymakam Öter, 1. ve 2. sınıf öğrencilerine kitap okutarak okuma düzeylerini kontrol etti. 

Öğretmenlere de tavsiyede bulunan İlçe Kaymakamı Ercan Öter, öğrencilerin daha çok kitap okumaya yönlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Öğrencileri tekrar ziyaretlerine geleceğini ileten Kaymakam Öter başarı temennilerini bildirerek okuldan ayrıldı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 
Bu Haberin Manşeti :

Eğitimin yanında olmak
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Eğitimin yanında olmak haberleri  kağızman haberleri  kuloğlu köyü haberleri  ercan öter haberleri  kaymakam haberleri  eğitim haberleri   
<< Önceki Haber Eğitimin yanında olmak Sonraki Haber >>

Eğitimin yanında olmak

DMCA.com Protection Status

Eğitimin yanında olmak

  Yukleme: 0.298222