Erdinç Dolu Kıyafet Defilesinde

"Erdinç Dolu Kıyafet Defilesinde"

Muğla’nın Köyceğiz İlçesinde Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından hazırlanan kıyafetlerin defilesi yapıldı.

Erdinç Dolu Kıyafet Defilesinde

KAFKAS HABER AJANSI

Muğla’nın Köyceğiz İlçesinde Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından hazırlanan kıyafetlerin defilesi yapıldı.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından Delta Plajında, giyim öğretmenleri, usta öğreticiler ve öğrenciler tarafından hazırlanan kıyafetlerin defilesi yapıldı.

Defileye Kaymakam Erdinç Dolu, eşi Şenay Yerli Dolu, Kaymakam Adayı Muhammed Enes İpek, İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, kurum amirleri ve halkımız katıldı.

Defilede sergilenen kıyafetler büyük beğeni topladı. Daha sonra öğrenciler tarafından hazırlanan halk oyunları izlenildi ve Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri tarafından hazırlanan konser dinlenildi.

Defilede ayrıca “Biz Anadoluyuz Projesi” kapsamında Hakkari ve Ağrı’dan gelerek ilçede misafir edilen öğrenciler de müzik öğretmenleri ile birlikte şarkılar söylediler.

Kaymakam Erdinç Dolu, böyle güzel bir etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen Halk Eğitim Merkezi idaresine, usta öğreticilerine ve öğrencilerine teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

(BA-BA-S) MUĞLA (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.293175