• 19 Haziran 2019 Çarşamba

Erdinç Dolu Toplantıya Başkanlık etti

"Erdinç Dolu Toplantıya Başkanlık etti"

Muğla’nın Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu, Orman Yangınları ile Mücadele Komisyon Toplantısına başkanlık yaptı.

Erdinç Dolu Toplantıya Başkanlık etti

KAFKAS HABER AJANSI

Muğla’nın Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu, Orman Yangınları ile Mücadele Komisyon Toplantısına başkanlık yaptı.

Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğü lokalinde düzenlenen 2018 yılı orman yangınlarıyla mücadele komisyon toplantısına Kaymakam Erdinç Dolu, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Ten, Gıda ve Tarım İlçe Müdürü Hakan Mukyen, İlçe Müftüsü Mustafa Kır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karadağ, İlçe Sağlık Müdürü Olcay Önder, Aydem İşletme Müdürü Önder Topçu, İlçe İtfaiye Grup Amiri Muhammed Kahraman, Orman İşletme Müdürü Hakan Zeybek ve İşletme Şefleri katıldı.

Orman İşletme Müdürü Hakan Zeybek tarafından, Orman Yangıları ile mücadele kapsamında İşletme Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar ve alınan tedbirlerle ilgili sunum yapıldı.

İşletme Müdürü, orman yangılarıyla ilgili Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğünü kapsayan İstatistiki veriler, personel ve yangınlarda kullanılan araç gereç durumları, Ormanlık alanlarda bulunan gözetleme kuleleri, yangın havuzları, bugüne kadar Köyceğiz genelinde meydana gelen önemli yangınlar ve müdahale görüntülerinin de yer aldığı ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi.

İşletme Müdürü Hakan Zeybek’ in gerçekleştirdiği sunumunun ardından, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının görev ve sorumluluklarını ve almaları gereken tedbirlerin tek tek üzerinde durularak, Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu Başkanlığındaki Komisyon tarafından karara bağlandı.

(BA-BA-S) MUĞLA / KÖYCEĞİZ (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.279160