Erdoğan Yıldırım’dan Sağduyu Çağrısı

"Erdoğan Yıldırım’dan Sağduyu Çağrısı"

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara gelmemek için sağduyu elden bırakmamak gerektiğini söyledi.

Erdoğan Yıldırım’dan Sağduyu Çağrısı

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara gelmemek için sağduyu elden bırakmamak gerektiğini söyledi.

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu olarak her zaman ülkemizin milli duruşunun yanında olduklarını belirten Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, herkesi ülkesine sahip çıkmaya davet etti.

Yıldırım’ın açıklaması şöyle:

“Ülkemizi farklı felaket senaryolarıyla yıkmaya çalışan dış mihraklar şimdi ellerinde ki döviz kozuyla bizlere baskı kurmaya çalışıyorlar. Bizler ne dolarla ayakta kalan bir milletiz ne altınla ne euro. Bizler 15 Temmuz darbe teşebbüsü sırasında tankların altına yatan, mermilere göğsümüzü memleket için siper eden bir milletiz. Gezi olaylarıyla bizleri sindirmeye çalıştılar olmadı. Toplumsal çatışma senaryoları oluşturdular; olmadı. İçimize nifak sokmaya çalıştılar yine olmadı. Bunlara karşı dimdik ayakta durduk.  Şimdi ise ekonomik bir savaş açarak bizlere diz çöktürmeye çalışıyorlar. Devletimizi tanklarıyla, şantajlarıyla yıkamayan güruh şimdi döviz yoluyla akılları sıra bizlere operasyon çekmeye çalışıyor. Lakin artık karşılarında 2002 yılından önceki eski Türkiye yok. Karşılarından şimdi ekonomik olarak daha sağlam, daha dik, daha güçlü bir Türkiye var. Yaşanan bu savaşı devlet ve millet elele vererek kazanacağız. Bizler mazisi başarılarla dolu olan bir milletiz. Yaptıkları baskılara rağmen geçmişte olduğu gibi yine kazanacağız yine başaracağız. Bu süreçte elimizden gelen gerek maddi gerek manevi hep beraber hem Devletimizin hem de Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Tarihte hiçbir zaman zalimler kazanamadı, başaramadı. Yine kazanamayacaklar, yine başaramayacaklar. Bizler birlik olduktan sonra yine biz kazanacağız yine biz başaracağız. “

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227923