Erdoğan Yıldırım’ın 19 Mayıs mesajı

"Erdoğan Yıldırım’ın 19 Mayıs mesajı"

Erdoğan Yıldırım 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Erdoğan Yıldırım’ın 19 Mayıs mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Erdoğan Yıldırım 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Kars- Ardahan-Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan YILDIRIM’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

19 Mayıs 1919 tarihinin 100.yıl dönümünü, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basarak milli mücadeleyi başlattığı ve Cumhuriyetimizin kurulmasına kadar uzanan sürecin ilk adımı olması sebebiyle coşkuyla kutluyoruz.

“Gençler,Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız.” diyen

Atatürk, 19 Mayıs 1919 tarihini gençlerimize bayram olarak armağan ederek bu güne ayrı bir anlam ve önem katmıştır.

Hiç şüphesiz ki tarih boyunca ayakta kalmayı başaran milletler, geçmişini bilerek özüne sahip çıkmış, gelenek ve kültürlerini nesilden nesile aktarmışlardır. Türk gençliği ise Türk Milletinin geleceği, umudu olarak, gelecekte ülke yönetiminde söz ve hak sahibi olacak ve her alanda gösterdikleri başarılarla Cumhuriyetimizi sonsuza kadar koruyacaktır. Bu konuda onlara olan güvenimiz tamdır.

Milli mücadelemizin başlangıcı olan bu özel günün 100. yıldönümünde Atatürk ve Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, Türk gençliğinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.465352