Erdoğan Yıldırım’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

"Erdoğan Yıldırım’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı"

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Erdoğan Yıldırım’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Türk Ulusunun, Anadolu’da ebediyen özgürce yaşamak için, varlık yokluk demeden tek bir millet, tek bir yürek ve tek bir bayrak altında toplanma gayreti ile mücadele ettiği Kurtuluş Savaşı sonrası kazanılan 30 Ağustos Zaferi ve Büyük Atatürk'ün önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti şüphesiz ki Türk Milletinin en büyük eseridir.

Tarihte bir benzeri daha olmayan azmin, cesaretin en güzel örneğinin sergilendiği bağımsızlık ve var oluş mücadelesinde, Türk Milleti boyun eğmeyen, esarete karşı sonuna kadar direnen toprağının her bir parçası için canını seve seve feda eden bir ecdadın torunları olduklarını tüm dünyaya kanıtlamıştır.

Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu andan itibaren bu güne kadar geçen sürede, aramıza nifak sokmak, bizi birbirimize düşürmek için ülkemizi içeriden ve dışarıdan gelen hain saldırılara karşı, birlik ve beraberliğimizi, dayanışmamızı, kardeşliğimizi sürdürerek koruduk bundan sonrada korumaya devam edeceğiz. Atatürk önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin her geçen gün gelişerek, her alanda istikrarlı yükselişini devam ettireceğine inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. Yıldönümünde Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını, bu topraklar için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, Milletimizin ve Türk silahlı Kuvvetleri’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı saygı ve sevgilerimle kutluyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.392048