Erdoğan Yıldırım’ın Kadınlar Günü Mesajı

"Erdoğan Yıldırım’ın Kadınlar Günü Mesajı"

KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM’IN “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” MESAJI

Erdoğan Yıldırım’ın Kadınlar Günü Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM’IN  “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” MESAJI

Bugün hayatımızın her döneminde odak noktamız, ihtiyaç hissettiğimiz her an yanımızda, arkamızda olan, desteklerini, fedakârlıklarını inkâr edemeyeceğimiz kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyoruz.

Türk kadını, dünyada eşi benzeri olmayan azim ve gayretini Kurtuluş mücadelesinde ve Cumhuriyetimizin kuruluşunda nasıl gösterdi ise, Avrupa’da birçok ülkeden önce seçme ve seçilme hakkına sahip olan kadınlarımız, yine yüreklerinde ki aynı güç ve azimle ülkemizin yönetimi ve geleceğinde söz sahibi olarak göstermektedir.

Toplumun çekirdeğini oluşturan aile bireylerinin yetişmesinde büyük rol üstlenen, onları hayata hazırlayan, aile içinde en büyük sorumluluğu alan kadınlarımızın omuzlarındaki yükü paylaşmalıyız ki ailede başlayan mutluluk dalgası toplumsal mutluluğa erişebilsin. Ama ne yazık ki bugün hala aile içi şiddete maruz kalan, sadece kadın olmasından dolayı sorunlar yaşayan kadınlarımız var. Onlara sahip çıkmak, korumak hepimizin görevidir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlarımızın,  şiddete maruz kalmamasını, her alanda etkinliklerini daha da arttırmalarını, güçlü ve söz sahibi olmalarını temenni ediyor, tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar gününü sevgi ve saygılarımla kutluyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.224786