Erdoğan Yıldırım’ın Yeni Yıl Mesajı

"Erdoğan Yıldırım’ın Yeni Yıl Mesajı"

KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM’IN YENİ YIL MESAJI

Erdoğan Yıldırım’ın Yeni Yıl Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM’IN YENİ YIL MESAJI

Her yeni yıl yeni umutları, yeni başlangıçları, yeni beklentileri de beraberinde getirir. Yeni umutlarla karşıladığımız 2019 yılının şiddettin, terörün, ırkçılık ve ayrımcılığın olmadığı, insanların birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşadığı, Dünyada bölgesel ve küresel barışın egemen olduğu hoşgörü ve saygının güçlendiği bir yıl olmasını en büyük dileğimiz.

Türkiye geçmişten gelen köklü birikimi ve istikrarı ile dünyanın ileri gelen ülkeleri arasında yerini alma yolunda hızla ilerlemektedir. Ülke ve millet olarak 2019 yılında da fırsatları iyi değerlendirmeli ülkemizin kalkınması ve her alanda daha da güçlenmesi için çaba harcayarak geleceğe güvenle bakmalıyız.

2019 yılının ülkemize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor, sevgi, barış ve huzur dolu yeni bir yıl diliyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.217518