• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Erdoğan yine doğum kontolünü hedef aldı: Neslimizi kurutma yoluna gittiler

"Erdoğan yine doğum kontolünü hedef aldı: Neslimizi kurutma yoluna gittiler"

İngiliz futbol takımı Arsenal'de oynayan Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe'nin nikahına katılan AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, doğum kontrolünü hedef aldı.

Erdoğan aile cüzdanlarının teslimi esnasında yaptığı konuşmada "En az 3 çocuk" klasiğini hatırlatarak, şu ifadelere yer verdi:

Benim hep evli çiftlere hep bir tavsiyem var. Bunu artık herkes biliyor. Bunu burada tekrar edeceğiz. Özellikle; bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur, gerisi allah kerim... Ben tabi bunların kendileriyle konuştum ama bir daha söylemekte fayda var. Çünkü nitelikli nesillere ihtiyacımız var... Milletler ailelerden oluşur. Yıllarca bu ülkede maalesef doğum kontrolü dediler ve neslimizi kurutma yoluna gittiler. Ama inşallah bu vasıflı nesil, bu dengeyi bozacak ve böylece milletimiz çok daha güçlü bir biçimde geleceğe yürüyecek. 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.236814