• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Erkan Savaş’ın Mevlit Kandili mesajı

"Erkan Savaş’ın Mevlit Kandili mesajı"

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi ve Lojistik Uzmanı

Erkan Savaş’ın Mevlit Kandili mesajı

KAFKAS HABER AJANSI

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi ve Lojistik Uzmanı

Erkan Savaş’ın Mevlit Kandili mesajı:

İnsanlık alemine bir kurtuluş müjdecisi olarak gönderilen ve insanlığın ufkunu aydınlatan Peygamberimizin bu mübarek günde dünyaya teşriflerini kutlarken O’nun örnek şahsiyetini, güzel ahlakını evrensel değerlerini tanımaya ve tanıtmaya daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Hz.Muhammed hoşgörüsü toplumsal barışın temel taşıdır. Hayatının her noktası örnek, her anı ise kusursuz olan Peygamberimizin mutlu ve adaletli bir yaşamın müjdecisi olarak yeryüzüne getirdiği hak ve adalet gibi değerlere, insanlığın özellikle bu dönemde çok daha fazla muhtaç olduğu bir gerçektir. Bize düşen, her sözü ve davranışı insanlığın ufkunu açan Peygamberimizi, içimizde ve çevremizde yeniden anlamak ve onun bize kazandırdığı kardeşlik, sevgi, dostluk, güven, samimiyet, tevazu, hoşgörü, sadakat vefa, haklının yanında yer alma, hak ve doğru olanı temsil etme gibi değerlere hayatımızda işlerlik kazandırmaktır.Mevlit Kandilinin vatanımızın huzur ve mutluluğa,milletimizin birlik ve beraberliğine,bütün insanlığın kurtuluşuna ve Kars’ta hayırlara vesile olmasını yüce Allah`tan dilerim.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.233573