• ÖGEL TEPE REKLAM

Ertuğrul Alibeyoğlu’nun 10 Kasım Mesajı

KARS TİCARET VE SANAYİ ODASI (KATSO) BAŞKANI ERTUĞRUL ALİBEYOĞLU’NUN,10 KASIM MESAJI

  • 10 Kasım 2019 02:10
  • A
  • A

Ertuğrul Alibeyoğlu’nun 10 Kasım Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KARS TİCARET VE SANAYİ ODASI (KATSO) BAŞKANI ERTUĞRUL ALİBEYOĞLU’NUN,10 KASIM MESAJI

Atatürk, yurdumuzun dört tarafı işgal edilmiş, parçalanmaya yüz tutmuşken milletimizi esaretten kurtaran, Türk Ulusunun Kurtuluş Destanına önderlik yaparak Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu olan ve adını tarih sayfalarına altın harflerle yazdıran bir dünya lideridir.

Çok büyük mücadelelerle kazanılan Kurtuluş Savaşı ve sonrasında kurulan Türkiye Cumhuriyeti onun bize armağanıdır. Yaşamı boyunca vatan sevgisi yüreğinde hiç eksilmeyerek kendisini Türk milletinin bağımsızlık mücadelesine adayan Atatürk, her zaman milletinin menfaatleri doğrultusunda hareket etmiştir. Bizler de Atamıza layık olabilmek için; ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliği için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz.

Aramızdan ayrılışının 81.yılında onu bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.