• 26 Ağustos 2019 Pazartesi

Esenyurt Bekle; Yenilikçi, Vizyoner Hedefleriyle Genç, Dinamik, Donanımlı Savaş Taşkın Başkan Geliyor

"Esenyurt Bekle; Yenilikçi, Vizyoner Hedefleriyle Genç, Dinamik, Donanımlı Savaş Taşkın Başkan Geliyor"

İstanbul Esenyurt Belediye Başkan aday adayı Savaş Taşkın, "Mevki ve makam için değil, halkıma hizmet için adayım" dedi.

Esenyurt Bekle; Yenilikçi, Vizyoner Hedefleriyle Genç, Dinamik, Donanımlı Savaş Taşkın Başkan Geliyor

KAFKAS HABER AJANSI / YAŞAR YILMAZ

İstanbul Esenyurt Belediye Başkan aday adayı Savaş Taşkın, "Mevki ve makam için değil, halkıma hizmet için adayım" dedi.

Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Savaş Taşkın, Belediye Başkanı olduğu takdirde her zaman halka kapılar açık olacak halk bize değil biz halka ulaşacağız ifade ederek şunları kaydetti;

“Esenyurt’un 81 ilden insanlarımızın yaşadığı küçük bir Türkiye ortalamasıdır. Çok yoğun göç alan bir içe olması ve yabancı uyruklu özellikle Suriyeli misafirlerimizin de çok yoğun bir şekilde yaşamalarından dolayı beraberinde kendisiyle birlikte biriktirilmiş bir çok sorun ve sıkıntıları  yakinen bilen birisi olarak, Dünden bu güne Esenyurt da hizmet eden arkadaşlarımız kendi bilgi birikimlerine göre hizmet etmişlerdir hepsinden Allah razı olsun.Fakat 21. Yüzyılda yeni nesil farkındalık yaratacak bir belediyecilik anlayışına ihtiyaç vardır buda Anne karnından başlayıp mezara kadar süreçteki insanların hayatına dokunmak gerekmektedir artık belediyecilik çöp toplamak, kaldırım taşı söküp yapmak ,asfalt yapmaktan ibaret değil bunlar belediyenin asli görevleridir bunların yanına yenilikçi vizyoner bir belediyecilik anlayışını ortaya koymamız gerekiyor. Bulunduğu bölgede bir iş adamı olarak, tecrübelerim eğitimim uluslararası iş deneyimimden dolayı bu görevi yapmaya ehil olduğumu düşünüyorum. Dürüstlük ve adalet ön planda olacak, herkese eşit hizmet edeceğiz. Halkın öncelikli sorunlarını tespit  ettik, ona göre projeler geliştirdik ve ona göre de çözüm üreteceğiz, şehrimizi çok büyük projelerimle sosyal,kültürel ve ekonomik alanda gelişimini sağlayacağız Esenyurt’u hak ettiği marka değerine kavuşturacağız”

Hizmetin bir yarış işi olduğunu belirten Taşkın, "Hizmet bir yarış işidir, mevki ve makamlar gelip geçicidir. Biz dört büyük Halife’miz olan   Hz.Ebubekir , Hz. Ömer , Hz.Osman , Hz.Ali bu  Halife’lerimizin  yönetim anlayışı ve adaletini , ecdadımızın İnsanı yaşat ki devlet yaşasın bilinci ve şuurunu kendimize rehber edinerek hizmet etmeyi rabbim bizlere nasip etsin Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

(BA-BA-S) İSTANBUL / ESENYURT (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / YAŞAR YILMAZ

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.234851