• 15 Temmuz 2019 Pazartesi

Eskişehir’de Anlamlı Ziyaret

"Eskişehir’de Anlamlı Ziyaret"

Anneler Günü’nde Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklar, Eskişehir Valisi Çakacak’ın Eşi Kevser Çakacak’ı Ziyaret Etti

Eskişehir’de Anlamlı Ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI

Anneler Günü’nde Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklar, Eskişehir Valisi Çakacak’ın Eşi Kevser Çakacak’ı Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak’ın eşi Kevser Çakacak, Anneler Günü’nde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Sevgi Evlerinde kalan çocukları ağırladı.

Kendisini ziyarete gelen 6 yaşındaki Zeynep ve Talha’yı Vali Konağı kapısında karşılayan Hanımefendi Kevser Çakacak, çocuklarla yakından ilgilendi. Çocuklarla sohbet edip onlarla bol bol şakalaşan Hanımefendi Kevser Çakacak, “Bu çocuklarımız hepimizin birer parçası. Onlar bizlerin geleceği, aydınlık yarınları.” diye konuştu.

Annelerin hiçbir zaman haklarının ödenemeyeceğini söyleyen Hanımefendi Kevser Çakacak, anneliğin çok farklı bir duygu olduğunu ziyaret esnasında dile getirdi.

Çocukların kendisini ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Hanımefendi Kevser Çakacak, Zeynep ve Talha’yla birlikte pasta keserek, onlara çeşitli ikramlarda bulundu.

(BA-BA-S) ESKİŞEHİR (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.218632