• 15 Temmuz 2019 Pazartesi

Faik Alp, Kars Belediyesi Başkanı Aday Adayı

"Faik Alp, Kars Belediyesi Başkanı Aday Adayı"

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Kozlu Müessese Müdür Yardımcısı Faik Alp, Kars Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Faik Alp, Kars Belediyesi Başkanı Aday Adayı

KAFKAS HABER AJANSI

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Kozlu Müessese Müdür Yardımcısı Faik Alp, Kars Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Belediye Başkan Adayı olduğunda AK Parti ve teşkilatlarıyla birlikte Kars’ın sorunlarını bildiklerini ve Kars’a en güzel projelerle hizmetkâr olmaya hazır olduğunu belirtti.

Kars’ın tanınmış başarılı bürokratlarından Faik Alp, Kars’ın gelişmeye müsait bir il olduğunu, Kafkasların Başkenti unvanını taşıdığını da hatırlatarak, “Kars’ımız hem stratejik açıdan hem politik açıdan önemli bir ildir. Bölgenin lokomotifi olan ilimize hizmet için var gücümüzle çalışacağız. Ekip ruhuyla hareket edip alanında başarılı isimlerle projeler üreteceğiz. Amacımız kısa sürede etkin hizmetler yapıp şehrimizi layık olduğu yere getirmektir. Bunun için de AK Parti’nin imkanlarını şehrimize seferber edeceğiz. Doğu’nun Uygar Kenti kimliğine kazandıracağımız şehrimizi Kafkaslara açıp oralarla da işbirlikleri yaparak ticaret hacmini geliştireceğiz. Turizm ve kültürel alanında işbirlikleri içinde olacağız. Eğitimi ön palana alıp kayak turizminden kış turizmine, tarihi dokulardan doğa harikalarına kadar bir çok alanı harekete geçireceğiz. Kars’ın dinamiklerini hizmetlerle dik tutup gelişmişlik yönünde hızla ilerleyeceğiz. El ele, gönül gönüle, halkımızla birlikte kararlar alıp halk meclisleriyle bunu geliştireceğiz. Muhtarlarımızı dinleyip mahallelerimizi yaşanılabilir hale dönüştüreceğiz. Bunları gerçekleştirmek geç de değil güç de değildir. “İnanmak başarmanın adıdır” diyerek çıktığımız bu yolda tüm hamşehrilerimizden ve teşkilatlarımızdan destek bekliyoruz. ALLAH inandığımız hizmet yolunda ülkemizin, partimizin, bizlerin ve şehrimizin yolunu açık eylesin.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.224231