Fark yaratan başkan: Coşkun Altun

"Fark yaratan başkan: Coşkun Altun"

Kars’ın İlçesi Belediye Başkan Adayı Coşkun Altun, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışından sonra adeta tebrik mesajları yağmuruna tutuldu.

Fark yaratan başkan: Coşkun Altun

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ın Selim İlçesi Belediye Başkan Adayı Coşkun Altun, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışından sonra adeta tebrik mesajları yağmuruna tutuldu.

Bölgesinde, ilinde ve ilçesinde yaptığı hizmetler, girişkenliği ve başarılarıyla tam bir fark yaratan Coşkun Altun, Belediye başkanlığı görevini bugüne kadar layıkıyla yerine getirdi.

Bir zamanlar Kars için de kulislerde adı geçen Altun, ilçesinin “Halim Selim” unvanıyla her zaman gurur duyduğunu ve hizmetlerine ilçesinde devam etmekten son derece mutlu olduğunu söylemişti.

Dün olduğu gibi bugün de eğitimden turizme, sosyal kültürel etkinliklerden tarihi dokuların gezilip görülmesine, ilçesindeki cami, kütüphane, park ve bahçe gibi çalışmalarında da önemli adımlar attı. İlçeye sinema salonunun kazandırılması, yeni belediye hizmet binası, park yapımı ve güzelleştirilmesi, engelliler için park alanlarında yapılan yeniliklerin önünü açması, ilçenin hayvancılık potansiyelini göz önüne alarak yaptığı yenilikler ve saymakla bitmeyecek daha nice hizmetler Selim ilçesini hep ilerilere taşıdı.

Yatmadan, keyif çatmadan gecesini gündüzüne katarak “Halim Selim” ilçeyi gelecek yarınlara taşımak için çalıştı çabaladı.

Belediyenin asli görevlerinin dışında ilçenin il dışında da tanıtımında büyük rol üstlendi.

Tüm bu hiçmetleri geçtiğimiz günlerde düzenlenen Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında da taçlandırıldı.

65. Dönem UDH Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın’ın da katılımıyla düzenlenen açılışın ardından sosyal medya hesaplarında Coşkun Altun için yazılanlar adeta yürek kabarttı.

Bir başkanın ilçesine verdiği önem ve değerin hizmetlerle taçlandırılmasının ardından gelen bu teveccüh dolu yorumlar Başkan Altun’u da sevindirdi.

Altun yayınladığı mesajında bir yandan sosyal medya hesapları üzerinden yapılan yorumlara teşekkür erken diğer yandan da “Seçim Koordinasyon Merkezimizin Açılışında bizleri yalnız bırakmayan kıymetli selimli Hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Herşey Selim Için. Durmak yok yola DEVAM.” dedi.

Bizlerde Başkan Adayı Coşkun Altun’a ilçesine yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor seçim sürecinde de başarılar diliyoruz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.429863