Fen Lisesi Öğrencilerine teşekkür

Fen Lisesi Öğrencilerine teşekkür

PROF.DR. NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNEMEHMETÇİK VAKFI’NDAN TEŞEKKÜR

Fen Lisesi Öğrencilerine teşekkür


Fen Lisesi Öğrencilerine teşekkür

KAFKAS HABER AJANSI

PROF.DR. NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNEMEHMETÇİK VAKFI’NDAN TEŞEKKÜR

Prof.Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi; TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliği tarafından ziyaret edilerek, Okul Müdürü Osman COŞKUN’a;  9/D sınıfı öğrencilerinin, sınıf öğretmenleri Nilda TEMELLİ’nin rehberliğinde harçlıklarını bağışlamaları nedeniyle TSK Mehmetçik Vakfı Genel Müdürlüğü’nden gönderilen teşekkür mektubu takdim edildi.

TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilcisi Emekli Albay Sabri TOPDAĞI, ziyarette öğrencilere vakfın faaliyetleri ve yaptığı yardımlar hakkında ayrıntılı bilgi verdikten sonra, öğrencilerin huzurunda Okul Müdürü Osman COŞKUN’a teşekkür mektubunu takdim etti. Topdağı, takdim esnasında öğrencilere hitaben şunları söyledi:

“Sizler; yurdumuzun ve milletimizin güvenliği, huzuru ve refahı için canlarını hiçe sayarak şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerimizin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile malul gazi ve engelli Mehmetçiklerimize sosyal ve ekonomik destek sağlayan, çocuklarına üniversiteyi bitirene kadar yardım yapan, gücünü yüce milletimizin üstün insanlık ve yardımlaşma duygusundan alan Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı'na yaptığınız bu bağış ile çok anlamlı bir katkı sağladınız. Sizlere, sizin gibi pırıl pırıl gençleri yetiştiren ana-babalarınıza, öğretmenlerinize ve okul idarecilerinize tüm şehit/vefat ailelerimiz, malul gazi ve engelli Mehmetçiklerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.”

Prof.Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi Müdürü Osman COŞKUN da TSK Mehmetçik Vakfı’nı daha yakından tanımış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, Vakıf Genel Müdürlüğü’nden gönderilen teşekkür mektubunu da tüm öğrencileri adına aldığını ifade ederek şunları söyledi: “Yapılan bağış; öğrencilerimizin yüreklerindeki vatan, millet sevgisinin bir sonucu; Mehmetçiğimizin birlik ve bütünlüğümüz için yaptığı zorlu mücadelesine koşulsuz desteğin bir göstergesidir. Bizler; huzur içinde eğitim öğretime devam edebiliyorsak, çalışıyorsak; bunu, her türlü koşulda vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için görev yapan Mehmetçiklerimize borçluyuz. Bu nedenle; bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da elimizden gelen her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz. Tüm askerlerimize ve emniyet güçlerimize sağlık ve başarılar diliyoruz. Allah hepsini korusun, görevlerinde başarılar nasip etsin.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Fen Lisesi Öğrencilerine teşekkür
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Fen Lisesi Öğrencilerine teşekkür Sonraki Haber >>
  • Dolar : 5,25011
  • Euro : 5,9534
  • Altın : 221,333
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Fen Lisesi Öğrencilerine teşekkür

DMCA.com Protection Status

Fen Lisesi Öğrencilerine teşekkür

  Yukleme: 0.060482