• 18 Temmuz 2019 Perşembe

Fettah Çekinkaya’nın seçim çalışması

"Fettah Çekinkaya’nın seçim çalışması"

AK Parti Kars Milletvekili Adayı A. Fettah Çetinkaya, 24 Haziran seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fettah Çekinkaya’nın seçim çalışması

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Kars Milletvekili Adayı A. Fettah Çetinkaya, 24 Haziran seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milletvekili Adayı Yunus Kılıç ve İl Başkanı Adem Çalkın’ın da katıldığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışıyla birlikte adaylar dört bir yana dağılarak ilçe ilçe, köy köy ziyaretlerine başladılar.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı A. Fettah Çetinkaya Sarıkamışy durağında ilk önce Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti ve partililerle, vatandaşlarla kucaklaşarak istişare etti. “Çözüm odaklı konulara değiniyoruz. Çünkü bu seçimin galibi biz değil halkımız olacaktır, halkımızın düşünce ve önerileri bizler için önem arz ediyor.” diyen Fettah Çetinkaya, “Tüm halkımızı her gün iftar çayına ve istişareye bekleriz.” çağrısında da bulundu.

Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy ve İlçe Başkanı Serkant Aykul’un da yalnız bırakmadığı Fettah Çetinkaya köy ziyaretlerine de çıkarak vatandaşlarla alanda kucaklaştı. Çetinkaya, “Vatandaşlarımızı ziyaret edip, sıcak sohbetler gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri, ilgi ve alakaları için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Sarıkamış 24 Haziran için kararını vermiş bile. Allah utandırmasın.” dedi.

BUGÜN GÜNLERDEN SARIKAMIŞ.

İlçe merkezinde esnaf ziyaretlerini de gerçekleştiren Fettah Çetinkaya, “Esnafımızı gezdik, sokaktaki halkımızla konuştuk, sorunlarına çare aradık. Sıkıntılarına, sevinçlerine paydaş olduk ve inşallah olmaya da devam edeceğiz. 90 bin Şehidi bağrına basan Sarıkamış bize de yüreğinde yer açtı. Teşekkürler Sarıkamış.” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227719