Fotoğraf Sanatçısı Özgen Beşli, Gaziantep’e davet edildi

"Fotoğraf Sanatçısı Özgen Beşli, Gaziantep’e davet edildi"

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep İpekyolu Fotoğraf Sanatı Derneği'nin davetlisi olarak Gaziantep'e gidiyor.

Fotoğraf Sanatçısı Özgen Beşli, Gaziantep’e davet edildi

KAFKAS HABER AJANSI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep İpekyolu Fotoğraf Sanatı Derneği'nin davetlisi olarak Gaziantep'e gidiyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesince 20-22 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan "Uluslararası Gastronomi Festivali" kapsamında Dünya Gastronomi Kenti Gaziantep'in Mutfak Kültürü  Fotomaraton Yarışması düzenlenecek.

Yarışmada, fotoğraf kareleriyle anlatılacak Antep’in eşsiz mutfak kültürü, ölümsüzleştirilecek. Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) tarafından Yaratıcı Şehirler Ağı’nda 116 şehir arasında yer alarak adını tüm Dünya’ya duyuran Gaziantep’i şimdiden “Gastroantep” adıyla bu yıl ilki düzenlenecek Uluslararası Gastronomi Festivali’nin heyecanı sardı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in öncülüğünde, Gaziantep’i Geliştirme Vakfı (GAGEV) tarafından desteklenen gastronomi festivalinin her anı dolu dolu geçecek. 3 gün boyunca devam edecek festivalle, Antep mutfağının kokusu ve lezzeti şehri saracak. Bu kapsamında, Dünya Gastronomi Kenti Gaziantep'in Mutfak Kültürü Ödüllü Fotomaraton Yarışması’yla halkın gözüyle Antep sofrası fotoğraflanacak, yeniden keşfedilecek.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.234048