Fuat Öztürk, MHP Kars Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

"Fuat Öztürk, MHP Kars Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı"

FUAT ÖZTÜRK: SADECE SEÇİMİ DEĞİL GÖNÜLLERİ KAZANMAYA ADAYIZ

Fuat Öztürk, MHP Kars Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

FUAT ÖZTÜRK: SADECE SEÇİMİ DEĞİL GÖNÜLLERİ KAZANMAYA ADAYIZ

Kars’ın sevilen ve tanınmış işadamlarından Fuat Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Kars Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Başvuru dosyasını MHP İl Başkanı Tolga Adıgüzel’e sunan Fuat Öztürk, sadece seçimi değil gönülleri kazanmaya aday olduğunu söyledi.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ülkemize ve Kars’a hayırlar getirmesini dileyen Öztürk, Kars’ın durup dinlenecek bir dakikasının bile olmadığını, gece-gündüz çalışmak, proje üretmek ve Kars’ın önünü açmak için el ele vereceklerini ifade etti.

İş hayatındaki başarılarını Kars’a hizmet noktasında da sağlayacaklarını kaydeden Öztürk, “Hedefimiz Kars, sevdamız Kars, amacımız Kars’tır. ALLAH bu hizmet yolunda bizleri utandırmasın ve Kars’ımızın önünü açsın” dedi.

FUAT ÖZTÜRK KİMDİR?

1974 Akyaka doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Akyaka ve Kars’ta tamamladı. İş hayatına gıda sektöründe başlayan Öztürk, Tahiroğulları Başak Gıda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekte. Fuat Öztürk, evli ve 3 çocuk babasıdır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.226940