KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Koçak Gold Has Kuyumcu ile Kars’ta - Koçak Gold haberleri
Anasayfaya Dön Tüm Harakani Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Koçak Gold Has Kuyumcu ile Kars’ta - Koçak Gold mağaza zincirini Kars’ta Has Kuyumcu ile Doğu Anadolu Bölgesi’ne bağladı
2010-11-27 - 18:31
KARS
Facebook'ta Paylaş

Koçak Gold Has Kuyumcu ile Kars’ta 

Koçak Gold mağaza zincirini Kars’ta Has Kuyumcu ile Doğu Anadolu Bölgesi’ne bağladı.
 
Faikbey Caddesi ile Kazımpaşa Caddesi kavşağındaki tarihi binanın restore edilmesiyle hizmete sokulan Koçak Gold’un Kars Şubesi Has Kuyumcunun açılışını; Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, İl Genel Sekreteri Ali Salgar ve Koçak Gold Yönetim Kurulu Üyesi Cavit Koçak yaptı. Açılışa; AK Parti Kars Milletvekili Mahmut Esat Güven, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Müftü Yardımcısı Ahmet Tokgöz, Defterdar Hanifi Erarslan, Koçak Gold Genel Müdürü Mustafa Topaloğlu, Koçak Gold İcra Kurulu Üyesi Özlem Koçak, AK Parti İl Başkanı Ensar Erdoğdu, MHP İl Başkanı Oktay Aktaş, Has Kuyumcu sahipleri Ali Çalkın, Harun Çalkın, kurum müdürleri, işadamları, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.
 
Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, açılış öncesi yaptığı konuşmada, “Rahmetli Adnan Bey’in özellikle bırakmış olduğu serveti, güzel mülkü koruyarak, restore ederek daha güzel ve örnek bir şekilde Kars halkına hizmete sunduklarından dolayı genç kardeşlerime ben teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Söz konusu tesisin kuyumculukla ilgili ilimize, ülkemize ve kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
 
Has Kuyumcu sahibi Adem Çalkın da, “Kacak Gold bildiğiniz gibi Türkiye’nin altın sektöründe ki en saygın en kaliteli isimlerinden biridir. Bizde bunu Kars’a getirerek önemli bir hizmet yaptığımıza inanıyoruz. Karslı hemşehrilerimizin Koçak Gold kalitesiyle buluşmalarına vesile olmaktan çok mutluyuz. Şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.
 
Koçak Gold Genel Müdürü Mustafa Topaloğlu ise, “Koçak Gold olarak bizde her ne kadar ulusal bir marka olsak da yerel ortaklarımızın da mümkün olduğunca güçlü bölgelerinde marka konumunda olmalarını istiyoruz. Kars’ta da Has Kuyumculuk sevgili Adem Beyle bu konuda oldukça başarılılar. Bizde bunlarla birlikte bu birlikteliği yaptığımız için Kars’a da böyle güzel bir yer kazandırdıkları için hem kendilerine teşekkür ediyorum hem de işlerinde başarılar diliyorum. Bundan sonra ortak bir şekilde inşallah daha iyi bir şekilde ivmeleneceğiz.” şeklinde konuştu.
 
Koçak Gold Yönetim Kurulu Üyesi Cavit Koçak da şunları söyledi:
“Yeni bayimizi Kars’ta oluşturduk. Bizim Türkiye genelinde 28 tane bayimiz var. Kars şehrimiz de de Harun ve Adem kardeşlerimizle beraber bu yola devam ediyoruz. Biz 22 ülkeye ihracat yapan bir firmayız. Yurt genelinde de bayilerimizi sürekli olarak arttıracağız. Başka illerde ilçelerde İstanbul ağırlıklı bayiliklerimiz devam ediyor. Bu yine gittikçe artacak. Kars şehrine ilk defa geldim, ilk defa gördüm çok memnun oldum. Tarihi yapılarını çok beğendim. Burada başarılı olacağımızı umut ediyorum. Biz bu kardeşlerimizin yanındayız, destekleyeceğiz. İnşallah bu örnek teşkil edecek Doğu il ve vilayetlerimize. Buranın vesilesiyle biz yeni bayiler oluşturup sayımızı artırmak, güçlenmek istiyoruz.”
 
Müftü yardımcısı Ahmet Tokgöz’ün duasının ardından işyeri hizmete açıldı ve ziyaretçiler tarafından gezildi.
(BA-BA-S) KARS (KHA) – BEDİR ALTUNOK  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 5666 Defa Okundu

YORUMLAR

Harakani Kategorisine Ait Diğer Haberler

Aziz Milletimizin Ehlibeyt Sevgisi KARPAT Başkan ve Üyeleri Harakani Vakfı’nı ziyaret etti İnsan ve Mücadelesi Harakani Türbesine Ziyaretçi Akını Sancakları kim çaldı? Uzgur: Kadın ve Aile Harakani Türbesine Ziyaretçi Akını Başbakan Davutoğlu’nun Harakani Türbesi ve Evliya Camii ziyareti Başbakan Davutoğlu, Harakani Hazretlerini ziyaret etti Ruhi Ayangil: Harakani gönülleri aydınlatıyor Fransız Manijeh Nouri: Harakani’yi başka din mensuplarına da aktarmak gerek Bekir Karlıağa: Harakani şemsiyesi altında toplandık

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır