AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi

AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi

AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi

AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi


AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS   

ASIL ÜYE

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

SELÇUK TOPÇU

KARS-1965

LİSE

ESNAF

2

 

HİKMET ERBOĞA

KARS-1959

LİSE

ESNAF

3

 

YUSUF DURMUŞ

KARS-1952

LİSE

ESNAF

4

 

SEVİM ARSLANOĞLU

KARS-1968

LİSANS

EV HANIMI

5

 

VEDAT AKÇAYÖZ

KARS-1955

LİSANS

YAZAR

6

 

CASİM DEMİR

DİGOR-1976

İLKOKUL

ÇİFTÇİ

7

 

HAMZA PENMEK

KARS-1959

LİSANS

EMEKLİ

8

 

CİHANGİR UMURBEK

SUSUZ-1970

LİSANS

ESNAF

9

 

ALAATTİN POLAT

KARS-1950

İLKOKUL

ESNAF

10

 

ALEV SEZGİN BUKNİ ŞAHİN

KARS-1965

LİSANS

MÜHENDİS

11

 

YUSUF EMLİK

KARS-1971

ÖNLİSANS

ESNAF

12

 

AYFER OTHAN

KARS-1964

LİSE

EV HANIMI

13

 

OKTAY KOÇU

KARS-1955

ÖN LİSANS

EMEKLİ

14

 

TANER GARİPOĞLU

SELİM-1975

LİSANS

VETERİNER H.

15

 

HÜSEYİN KAMİL ERKOÇ

KARS-1959

ORTAOKUL

İŞ ADAMI

16

 

NURAN COŞKUNARAS

KARS-1971

ÖN LİSANS

ESNAF

17

 

SONER TAYFUN

KARS-1973

ORTA OKUL

ESNAF

18

 

SERKAN DADAŞ

ARPAÇAY-1980

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

19

 

HALUK ŞAYİR

KARS-1971

ORTA OKUL

ESNAF

20

 

LEVENT TURAN

ARPAÇAY-1982

LİSANS

ESNAF

21

 

FATMA EYÜPOĞLU

KARS-1969

ORTAOKUL

ESNAF

22

 

MURAT YILMAZ

ARDAHAN-1974

İLKOKUL

SERBEST MESLEK

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS    

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

CEVDET ERTAŞ

KARS-1943

LİSANS

DİŞ HEKİMİ

2

 

EMRE KOÇALİ

KARS-1987

LİSANS

MİMAR

3

 

BURHAN BEYTUT

KARS-1971

İLKOKUL

ESNAF

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

İL GENEL  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  

ASIL ÜYELER

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

NİZAMETTİN KARABULUTLU

KARS-1951

ÖN LİSANS

EMEKLİ

2

 

NECATİ DALLI

KARS-1970

ORTAOKUL

ESNAF

3

 

ÜNSAL KARABULAK

KARS-1971

ORTAOKUL

ESNAF

4

 

YUSUF TİPİOĞLU

KARS-1955

ORTAOKUL

ÇİFTÇİ

5

 

NURİ ERTAŞ

KARS-1962

ORTAOKUL

MUHTAR

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  İLÇESİ: AKYAKA

ASIL ÜYE

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

SELPER ŞİMŞEK

ARPAÇAY-01.01.1966

İLKOKUL

ÇİFTÇİ

2

 

MEHMET ARAPOĞLU

ARPAÇAY-01.12.1980

ORTAOKUL

ESNAF

3

 

HAŞİM ÖZTÜRK

AKYAKA-12.05.1985

ORTAOKUL

ÇİFTÇİ

4

 

ORHAN IŞIK

ARPAÇAY-25.03.1972

İLKOKUL

ÇİFTÇİ

5

 

İHSAN ÇİÇEK

KIZILÇAKÇAK-24.02.1959

ORTAOKUL

EMEKLİ

6

 

SELÇUK YILDIRIM

ARPAÇAY-06.10.1978

İLKOKUL

SERAMİK İŞÇİSİ

7

 

MİRAÇ KUTLUAY

ARPAÇAY-18.10.1973

ORTAOKUL

ESNAF

8

 

CAFER POLAT

ARPAÇAY-01.06.1982

İLKOKUL

ÇİFTÇİ

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  İLÇESİ: AKYAKA

YEDEK ÜYE

 

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

39043659098

VOLKAN NAR

AKYAKA-20.01.1986

İLKOKUL

ÇİFTÇİ

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

İL GENEL  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS   İLÇESİ: AKYAKA

ASIL ÜYELER

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

FUAT ARSLAN

ARPAÇAY-01.02.1966

ORTA

YÖNETİCİ

2

 

CİHANGİR MURAT

UZUNKİLİSE-01.01.1949

İLKOKUL

ÇİFTÇİ

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  İLÇESİ: ARPAÇAY

ASIL ÜYE

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

SUAT ÇAĞLI

ARPAÇAY/04.04.1962

LİSE

ESNAF

2

 

GÜLTEKİN BULUT

ARPAÇAY/10.04.1978

LİSE

ESNAF

3

 

ADEM BOZKURT

KARS/02.12.1978

LİSE

ESNAF

4

 

İLHAN KARABAĞ

ARPAÇAY/14.08.1964

LİSE

ESNAF

5

 

ATIF KESER

ARPAÇAY/04.04.1968

ORTA

ESNAF

6

 

ASİM AVCI

ARPAÇAY/15.11.1590

İLKOKUL

ÇİFTÇİ

7

 

RAMAZAN BOY

ARPAÇAY/21.08.1962

LİSE

ESNAF

8

 

BİNALİ BAŞKAYA

TOMARLI/01.01.1942

İLKOKUL

EMEKLİ

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS İLÇESİ: ARPAÇAY

YEDEK ÜYE

 

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

TAHSİN DEMİR

KARS/01.021956

LİSE

ÇİFTÇİ

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

İL GENEL  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS İLÇESİ: ARPAÇAY

ASIL ÜYELER

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

CENGİZ ÇOBANOĞLU

ARPAÇAY/10.11.1961

LİSE

EMEKLİ

2

 

NEDİ EKİNCİ

ARPAÇAY/ 10.02.1978

İLKOKUL

ESNAF

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS                 İLÇESİ: DİGOR            BELDESİ: DAĞPINAR

ASIL ÜYE

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

Recep anci

Kars digor 01/01/1972

ortaokul

serbest

2

 

Cafer erkmen

Kars/digor 01/06/1979

lise

serbest

3

 

Yusuf yardimciel

Kars digor 02/01/1955

Orta

serbest

4

 

Recep ögedik

Kars digor 02/01/1961

İlkokul

serbest

5

 

Mehmet yardımciel

Kars digor 25/10/1968

Orta okul

çiftçi

6

 

Hava erkmen

Kars digor 26/05/1978

İlkokul

Ev hanımı

7

 

İlhan yurul

Kars/digor 27/03/1956

Ortaokul

serbest

8

 

Gökhan Erkmen

Kars/digor

01.01.1983

İlk Okul

Esnaf

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS               İLÇESİ: DİGOR               BELDESİ:DAĞPINAR

YEDEK ÜYE

 

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

Aydın saltürk

Kars digor 01/01/1960

lise

serbest

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:  KARS                                  İLÇESİ:  DİGOR

ASIL ÜYE

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

Kadir kuvat

Kars/digor 04/02/1964

İlkokul

serbest

2

 

Ayhan özyümlü

Kars/digor 01/01/1966

lise

serbest

3

 

İbrahim kuşari

Kars/digor 01/01/1971

ilkokul

serbest

4

 

Adnan dinler

Kars/digor 20/03/1966

lise

serbest

5

 

Hakan bilen

Kars/digor 20/11/1985

lise

marangoz

6

 

İdris oyman

Kars/digor 30/01/1969

ilköğretim

serbest

7

 

Yılmaz aymandir

Kars/digor 01/02/1972

ilkokul

serbest

8

 

Bahar bakışlı

Kars/digor 27/10/1998

Ön lisans

Kadın kolları

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:  KARS                                                     İLÇESİ:  DİGOR

YEDEK ÜYE

 

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

Yusuf altun

Kars/digor 01/01/1960

lise

serbest

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

İL GENEL  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:  KARS                                                             İLÇESİ: DİGOR

ASIL ÜYELER

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

Muzaffer yağci

Kars /digor 30/071955

Ortaokul

İş adamı

2

 

Kayhan haği

Kars/digor 24/01/1988

ortaokul

serbest

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  İLÇESİ: KAĞIZMAN

ASIL ÜYE

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

SABRİ GÜRBÜZ

KAĞIZMAN/11.05.1975

ORTA

ESNAF

2

 

KENAN ÖRSÇELİK

KAĞIZMAN/03.01.1961

İLKOKUL

ESNAF

3

 

RAHİM GÜNDOĞAN

KAĞIZMAN/11.03.1975

İLKOKUL

MÜTEAHHİT

4

 

BEHZAT BİLGİ

KAĞIZMAN/01.12.1953

LİSE

EMEKLİ

5

 

HÜSEYİN ÖRGÜÇ

KAĞIZMAN/08.03.1979

ORTA

TÜCCAR

6

 

ERDAL GÜNDÜZ

KAĞIZMAN/20.09.1976

İLKOKUL

TÜCCAR

7

 

MEDİNE ÇELİK

KAĞIZMAN/18.09.1987

ÖNLİSANS

EV HANIMI

8

 

VEYSEL AYGÜN

KAĞIZMAN/20.08.1964

ORTA

EMEKLİ

9

 

FERHAT ARDUÇ

KAĞIZMAN/10.03.1974

İLKOKUL

MÜTEAHHİT

10

 

İSMAİL ÇAKMAKÇI

KAĞIZMAN/04.02.1973

LİSE

ESNAF

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS İLÇESİ: KAĞIZMAN

YEDEK ÜYE

 

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

BURAK ATMACA

KAĞIZMAN/05.11.1990

LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

İL GENEL  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  İLÇESİ:KAĞIZMAN

ASIL ÜYELER

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

16721405208

CESİM KARACA

KAĞIZMAN/13.04.1962

LİSE

ESNAF

2

32803869560

YAVUZ ARAS

KAĞIZMAN/03.02.1966

ORTA

TÜCCAR

3

54430148436

SÜLHETTİN GÜNDAY

KAĞIZMAN/01.02.1962

İLKOKUL

TÜCCAR

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS   İLÇESİ: SARIKAMIŞ

ASIL ÜYE

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

İsmail POLAT

Sarıkamış -  1965

LİSE

ESNAF

2

 

Ziya YILDIZ

Kağızman - 1965

ilkokul

ESNAF

3

 

İhsan YILDIZ

Sarıkamış - 1961

ilkokul

İŞÇİ

4

 

Zekeriye KAYA

Sarıkamış - 1964

LİSE

ESNAF

5

 

İsmet YILMAZ

Sarıkamış  - 1961

LİSE

EMEKLİ

6

 

Hikmet GÖKCAN

Sarıkamış - 1969

ORTA OKUL

ESNAF

7

 

Recep ALKAN

Sarıkamış - 1974

Orta okul

ESNAF

8

 

Ertürk CİHANGİR

Sarıkamış - 1975

LİSE

ESNAF

9

 

Erhan GÖK

Sarıkamış - 1984

LİSANS

İŞÇİ

10

 

Ülay ERDOĞAN

Sarıkamış - 1962

LİSE

EMEKLİ

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

 

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

Murat KARAKURT

Sarıkamış - 1976

Ön LİSANS

İŞ ADAMI

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

İL GENEL  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  İLÇESİ: SARIKAMIŞ

ASIL ÜYELER

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

Medeni ÇETİNKAYA

Sarıkamış - 1975

Ön lisans

Elektrik Teknikeri

2

 

Güventürk ÖNAL

Sarıkamış - 1967

LİSE

ESNAF

3

 

Hacı ATEŞ

Sarıkamış - 1965

LİSE

ESNAF

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  İLÇESİ:SELİM

ASIL ÜYE

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

Zakir ÇİFTÇİ

SELİM-15.12.1969

ORTAOKUL

ESNAF

2

 

Turan KAHVECİ

SELİM-01.03.1966

ORTAOKUL

ÇİFTÇİ

3

 

Bülent KEMER

SELİM-29.09.1969

ORTAOKUL

ESNAF

4

 

Güven ATMACA

KAĞIZMAN-26.01.1990

ORTAOKUL

ESNAF

5

 

İsmail DUMAN

SELİM-20.04.1986

LİSE

ESNAF

6

 

Hakan ÇETİN

SELİM-10.12.1975

LİSE

MARANGOZ

7

 

Mehmet CAM

ARPAÇAY-01.01.1972

İLKOKUL

ESNAF

8

 

BETÜL GÜL

SELİM-25.06.1980

ÖNLİSANS

SERBEST

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

 

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

KAZİM AYDIN

KAĞIZMAN-19.10.1962

İLKOKUL

ESNAF(EMEKLİ)

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

İL GENEL  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS İLÇESİ: SELİM

ASIL ÜYELER

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

CEVDET BOZ

SELİM 01.04.1969

İLKOKUL

ESNAF

2

 

ABDULKADİR ÇETİNKAYA

SARIKAMIŞ 16.01.1970

İLKOKUL

ESNAF

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS   İLÇESİ: SUSUZ

ASIL ÜYE

Sıra no

     T.C Kimlik No

Ad ve Soyadı

Doğum yeri-Tarih

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

ERHAN YASSUBUĞA

SUSUZ 01.12.1968

LİSE

ŞOFÖR

2

 

ASİM PAŞAOĞLU

SUSUZ 01.01.1948

ORTAOKUL

ÇİFTÇİ

3

 

RAMAZAN UZTEMUR

SUSUZ 01.02.1961

LİSE

ESNAF

4

 

ORHAN KANDİL

SUSUZ 01.01.1968

LİSE

ÇİFTÇİ

5

 

MUHARREM YARBA

SUSUZ 01.01.1960

LİSE

ESNAF

6

 

DİLEK YAHŞİ

SUSUZ -1972

 

LİSE

SERBEST

7

 

TOSUN ZAMBURKAN

SUSUZ 02.02.1955

ORTAOKUL

ÇİFTÇİ

8

 

GÖKHAN ZARİÇ

SUSUZ 01.01.1989

LİSE

ESNAF

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS    İLÇESİ: SUSUZ

 

KONTENJAN

Sıra No

T.C.Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

YAŞAR KINA

SUSUZ 01.01.1956

LİSE

EMEKLİ

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

İL GENEL  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KARS  İLÇESİ: SUSUZ

ASIL ÜYELER

Sıra no

  T.C Kimlik No

Ad ve Soyadı

Doğum yeri-Tarih

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

ZÜLFALİ ÇAKAS

KARS-1956

LİSE

ESNAF

2

 

NEJDET MAHMUTOĞLU

KARS 01.01.1956

LİSANS

EMEKLİ

 

 




Bu Haberin Manşeti :

AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi haberleri  ak parti haberleri  aday listesi haberleri  meclis üyeleri haberleri   
<< Önceki Haber AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi Sonraki Haber >>

AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi

DMCA.com Protection Status

AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi

  Yukleme: 0.061567