• 22 Ağustos 2019 Perşembe

Bookıng.com’dan Kar’s Otel’e Ödül

"Bookıng.com’dan Kar’s Otel’e Ödül"

Kar’s Otel, dünya genelinde en sık kullanılan online rezervasyon sitelerinin başında gelen booking.com’dan ‘2018 Konuk Değerlendirmesi Ödülü’nü kazandı.

Bookıng.com’dan Kar’s Otel’e Ödül

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kar’s Otel, dünya genelinde en sık kullanılan online rezervasyon sitelerinin başında gelen booking.com’dan  ‘2018 Konuk Değerlendirmesi Ödülü’nü kazandı.

Ödülün Bir Diğer Prestijli Sebebi; Konuk Yorumları!

Booking.com üzerinden Kar’s Otel’e rezervasyon yapan konuklar, gerçekleştirdiği konaklama sonrası tamamen objektif bir şekilde otelde almış olduğu birçok hizmetin puanlandırması gerçekleşiyor. Kar’s Otel de misafir değerlendirmeleri üzerinden almış olduğu yüksek puandan ötürü hem Kars hem de bölge turizminin öncüsü olduğunu bir daha altını çiziyor. 

Güvensoy Group Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Güvensoy sosyal medya hesabından, " Kars’ımız adına hep birlikte daha nice ödüllere. Çalışma arkadaşlarımı kutluyorum." ifadelerinde bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kar’s Otel Müdürü Mehmet Duman da "Güvensoy Group Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gültekin Güvensoy’un "ilk" ve "en olma" stratejimizle, sınır tanımayan tutkumuz, özverimiz ve sıkı çalışmamız sayesinde  misafirlerimize hizmet etmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz." dedi.

Booking.com’, dünya çapında toplamda 28.882.056 yayınlanan birim sunmakla beraber 228 ülkede 145.494 seyahat noktasını kapsamına almaktadır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.218279