Çetin Nazik kimdir?

Çetin Nazik kimdir?

ÇETİN NAZİK KİMDİR? KARS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇETİN NAZİK

Çetin Nazik kimdir?


Çetin Nazik kimdir?

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

ÇETİN NAZİK KİMDİR? KARS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇETİN NAZİK

Çetin NAZİK, 4 Eylül 1965 yılında Nevruz NAZİK ve Sehne NAZİK çiftinin oğulları olarak Kars ilinde dünyaya gelmiştir.

4 çocuk sahibi bir aile babasıdır. 1996 – 2006 yılları arasında Kars’ta 400’e yakın ilk toplu konut projesini başlatmış, kısa bir sürede sonuçlandırıp, Kars halkının ve kamuoyunun takdirini ve güvenini kazanmıştır. Tarım Kredi Kooperatifinin, Susuz ve Boğazköy ilçelerinde görev yaptığı yıllarda, teşkilatın düzenlemiş olduğu muhasebe, finans ve krediler sınavında Türkiye 1’incisi olarak Kars Merkez Tarım Kredi Kooperatifi İl Müdürlüğüne atanmıştır.

Aynı yıllarda Kars PTT Spor kulübü başkanlığı görevini başarı ile yürüterek, Kulübü, bölge şampiyonluğuna taşımıştır. Samsun bölge birliğinde 2 yıl daha görevini sürdürdükten sonra kendi isteğiyle istifa etmiştir. Bu vesile ile tamamen eğitime gönül veren Çetin NAZİK, Cumhuriyetçi, Atatürkçü ve Milliyetçi nesiller yetiştiren ve bu prensipler doğrultusunda eğitim veren kurumlarını, büyük bir marka haline getirip, Türkiye eğitim camiasına kazandırmıştır. Kars ile ilgili hazırladığı fizibilite raporlarını ve projelerini hayata geçirmek üzere, MHP’den Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı oldu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOKEtiketler :   Çetin Nazik kimdir haberleri  çetin nazik haberleri  kars haberleri   

Çetin Nazik kimdir?

DMCA.com Protection Status

Çetin Nazik kimdir?

  Yukleme: 0.060641