• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Coşkun Altun Selimlilere teşekkür etti

"Coşkun Altun Selimlilere teşekkür etti"

BAŞKAN ALTUN: SELİM BELEDİYESİ OLARAK GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATMA DEVAM EDECEĞİZ

Coşkun Altun Selimlilere teşekkür etti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

BAŞKAN ALTUN: SELİM BELEDİYESİ OLARAK GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATMA DEVAM EDECEĞİZ

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerini kazanarak yeniden Selim Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Coşkun Altun, Selimlilere verdikleri ve güven için teşekkür ederek Selim’i daha ilerilere taşıyacaklarını söyledi.

Kafkas Haber Ajansı’na açıklama yapan Başkan Altun, “Bundan sonra Selim’in Belediye Başkanıyız, oy veren vermeyen herkesin başkanıyız. Önceki hizmetlerin aynısını üstüne katarak yapacağız inşallah. İlçemizi vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi marka ilçe yapma adına gayret edeceğiz. Hizmet ekip işidir, gönül işidir. Hamd osun buna fazlasıyla gayret ettik. Bunu yaparken de bakanımız, vekilimiz, il ve ilçe başkanlarımız ve ekibimizle yaptık.” dedi.

Coşkun ayrıca, “Oy vermeyenlerin neden oy vermediklerini de kendimize soruyoruz” diyerek “2019-2023 yılları arasında dur durak bilmeden hizmetlerimizi yapacağız. 2018 yılından beri devam eden Doğalgaz çalışmalarını tamamlayacağız. Mayıs’ta abone işleri devam edecek. Bu iş külfetli bir iştir tüm sıkıntıları belediye çekiyor. Doğalgazdan kaynaklı bozulan yolları yeniden düzenleyeceğiz. Seçimdeki vaatlerimizi, projelerimizi peyder pey yerine getireceğiz. Çünkü biz ‘yapacağız’ dediğimiz işi yaparız. Sözde kesinlikle kalmaz. Bu dönemde projelerimizin üstüne yeni projelerde koşup en güzel hizmetleri yerine getireceğiz. Şehirlerarası Otogar tamamlanmak üzere, yüzde 80’i bitti. Temmuz civarı yeni otogarımızı hizmete açacağız. Bunun yanında irili ufaklı hizmetlerimiz devam edecek. Selim Belediyesi olarak güzel hizmetlere imza atma devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.281651