• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Erdoğan Yıldırım’ın Turizm Haftası Mesajı

"Erdoğan Yıldırım’ın Turizm Haftası Mesajı"

Kars Ardahan Iğdır (KAI) Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Turizm Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında, Kars’ı görmeyen herkesi, doğanın, tarihin ve kültürün ışıklarını görmek için kente davet etti

Erdoğan Yıldırım’ın Turizm Haftası Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ardahan Iğdır (KAI) Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Turizm Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında, Kars’ı görmeyen herkesi, doğanın, tarihin ve kültürün ışıklarını görmek için kente davet etti. Yıldırım, Kars’ın fotoğraf tutkunları için vazgeçilmez bir yer olacağını söyledi.

Kars’ı 'dört mevsim turizm faaliyeti yapılan bir destinasyon' ve 'medeniyetler beşiği' olarak tanımlayan Yıldırım, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Zengin tarihi birikimi, kültürel çeşitliliği ve doğal güzellikleriyle Kars, insan merkezli ve zengin turizm alanlarıyla dünyanın en önemli turizm destinasyonları arasında yerini alacak duruma gelmiştir. Sahip olduğu uçsuz güzellikleriyle aldığınız nefes bile bambaşka bir anlama kavuşuyor."

'KARS GEZZİLECEK BİR KENT'

Bacasız sanayi olarak tanımlanan ve her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan 'Turizm Haftası' dolayısıyla ilimizde bulunan bütün turizm değerlerinin ön plana çıkarılacağı bir yıl olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım. Bu vesileyle Kars’ı görmeyen herkesi, doğanın, tarihin ve kültürün ışıklarını Kars’ta yeniden keşfetmeye davet ediyorum. Kars gezilecek kent, Kars görülecek bir kent. Kars’ı gezdikten sonra anlatılacak bir kent. Ayrıca, 2019 turizm sezonunun ülkemize, milletimize ve turizm sektöründe yer alan otel, acente ve tüm işletmelere bereketli olmasını dilerim."

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.236002