• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

İpek Ekmek Fabrikası 2. Şubesi’nde Robotlu Üretim

"İpek Ekmek Fabrikası 2. Şubesi’nde Robotlu Üretim"

Kars’ta Cumhuriyet Mahallesi Şehit Hayrettin Balk Sok. No: 34’de hizmete açılan İpek Ekmek Fabrikası’nın 2. Şubesi’nde başlanan Robotlu üretim büyük ilgi görüyor.

pek Ekmek Fabrikası 2. Şubesi’nde Robotlu Üretim

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ta Cumhuriyet Mahallesi Şehit Hayrettin Balk Sok. No: 34’de hizmete açılan İpek Ekmek Fabrikası’nın 2. Şubesi’nde başlanan Robotlu üretim büyük ilgi görüyor.

Doğu Ekpsresi’nin Kars’a kattığı turizmdeki artış günlük yaşamın her alanında yenilikleri de beraberinde getiriyor. Ekmek üretiminde de hem seri üretim hem de teknolojik imkanlardan yararlanılması adına İpek Ekmek Fabrikası önemli bir hizmete öncülük etti. İşletmeciliğini Subutay Kılıç’ın yaptığı İpek Ekmek Fabrikası’nda son teknoloji imkanların kullanıldığı robotlu üretime geçti. Yenilenen konsepti, kullanılan kaliteli malzemeler ve robotik sistem özellikle de mübarek Ramazan ayında büyük kolaylıklar getirdi.

Subutay Kılıç, Kafkas Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada her şeyin en güzelini hak eden Karslı hemşehrilerine en iyi ve kaliteli hizmet sunmak için bu yatırımı yaptıklarını söyledi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.222287