• 16 Eylül 2019 Pazartesi

Kars Valisi Türker Öksüz, Emekli Korucular İle Bir Araya Geldi

"Kars Valisi Türker Öksüz, Emekli Korucular İle Bir Araya Geldi"

Kars Valisi Türker Öksüz, kentte görev yapmış emekli korucular ile İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Kars Valisi Türker Öksüz, Emekli Korucular İle Bir Araya Geldi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Valisi Türker Öksüz, kentte görev yapmış emekli korucular ile İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç’ın da hazır bulunduğu toplantıda koruculara hitaben konuşan Vali Öksüz, gelecek nesillere huzurlu bir ülke bırakma amacımızı gerçekleştirmede büyük emekleri olan korucularımızla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek minnet ve şükran duygularını belirtti.

Son yıllarda silahlı kuvvetlerimizce verilen amansız mücadele ve halkımızın kararlı dik duruşu sayesinde terör belasının ülke gündeminden çıktığını belirten Vali Öksüz, terör örgütlerine vurulan büyük darbele rağmen rehavete kapılmadan mücadelenin devam ettiğini bu doğrultuda emekli olan korucularımıza yine büyük iş düştüğünü söyledi.

Terör yüzünden ülkemizin maddi ve manevi birçok bedel ödediğini belirten Vali Öksüz, teröre harcanan paranın bundan sonra ülkemizin ve insanlarımızın refahı için kullanılacağını belirterek bu sayede halkımız için gerekli olan ekonomik ve sosyal kalkınmanın yaşanacağını vurguladı.

Konuşmasında önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan yerel seçimlere de değinen Vali Öksüz, yerel seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi için gerekli bütün tedbirlerin alındığını bu konuda tüm paydaşlar gibi emekli korucularımızın da üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getireceğine olan inancını belirtti.

Seçimlerin ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temennisinde bulunan Vali Öksüz, bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı koruculara teşekkürlerini iletti.

Vali Türker Öksüz, konuşmasının ardından emekli koruculara söz vererek sorun ve isteklerini dinledi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.235793