• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Kars’ta 81 umuma açık yer denetlendi!

"Kars’ta 81 umuma açık yer denetlendi!"

Kars İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, “Tombala ve Kumar Uygulaması-3” gerçekleştirdi.

Kars’ta 81 umuma açık yer denetlendi!

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, “Tombala ve Kumar Uygulaması-3” gerçekleştirdi.

Türkiye genelinde 81 ilde yapılan tombala ve kumar uygulamasına Kars’ta 19 ekip ve 63 polis memuru katıldı. Kars İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin akşam saatlerinde başlattığı operasyon gece geç saatlere kadar devam etti. Kahvehane, dernek ve kooperatif adı altında işletilen yerlere yönelik yapılan uygulamada 603 kişinin GBT kontrolü yapılırken, 81 umuma açık yer denetlendi. Uygulamalar sırasında aranan 2 kişiye 5326 sayılı kanunun 34.maddesinden işlem yapılarak toplam 306 TL idari para cezası, 1 iş yerine 4207 sayılı kanuna muhalefetten 2 bin 104 TL idari para cezası uygulandı.

Konuyla ilgili olarak Kars Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Toplumuzun huzur, güven ve sağlığını tehdit eden suç ve suçlularla etkin mücadelemiz kesintisiz olarak devam edecektir.” denildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.239870